Buradasınız : Ana Sayfa //Futbol Köşesi//Federasyonun İstifa Etmesi Lazım

Federasyonun İstifa Etmesi Lazım

Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım NTV Spor ekranlarında katıldığı %100 futbol programında Türkiye Futbol Federasyonu’nu istifaya davet etti.

Konuya ilişkin olarak yaptığı konuşmada “Bugün bu federasyonun istifa etmesi lazım. Çünkü işi bilmiyorlar. Bu yüzden bana yine ceza vereceklerse versinler” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Aralık ayına dek ceza aldığını dile getiren Aziz Yıldırım “Bir kulübün seçilmiş başkanı ve başkan yardımcıları beyanat veriyor ve bizim tarafımızdan seçilen TFF bizi cezalandırıyor. TFF bugün görevini yapamaz haldedir. NTV Spor ekranlarında verdiğim demeç için ceza verdiler yetmedi; Fenerbahçe TV’de yaptığım açıklamalar için de ceza vermeye kalktılar. Toplamda nerdeyse 1,5 yıl ceza almışım” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulunun istifa etmesi gerektiğini dile getiren Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım “Bunlar beceriksiz. Bana verilen cezaları geçtim. Zaten tekrar verirler. Ama bir de yaşanan Fatih Terim olayı var. Fatih Terim olayıyla ilgili olarak Şekip Bey tazminet söz konusu olursa takipçisi olacağız dedi. Çünkü federasyon ile Fatih Terim karşılıklı olarak anlaşarak ayrıldı dendi. Fatih Terim ile böyle bir sözleşme yapılırken akılları neredeydi? Tazminat parasını kendi ceplerinden ödemeleri gerekir. TFF’de şöyle bir imaj var; birileri onlara akıl veriyor sanki ve onlar da bunu uyguluyor” dedi.

Milli takımın başına Mircea Lucescu’nun getirilmesini de eleştiren Aziz Yıldırım “Sanki ülkede Türk hoca yokmuş gibi yabancı teknik adam getirdiler. Getirdikleri hocayı 4 maç için almışlar. Böyle günü kurtarmak için saçma işler yapılmaz. Biz bu yıl rezerv oyuncuların değerlendirileceği bir alt lig kurulması için talepte bulunduk. Ama federasyondan ses çıkmadı” dedi.

Rıdvan Dilmen’in bu sezon barış sezonu olsun sözleri üzerine konuşan Aziz Yıldırım “Böyle temennilerde bulunabilirsiniz tabii ki fakat ortada barış falan yok. TFF başkanı hangi stada rahat rahat girebiliyor” dedi. Futbol dünyasındaki en son gelişmeleri ve en yüksek oranları Betboo ve Justinbet sitelerinde görebilir, yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap