Buradasınız : Ana Sayfa //Şampiyonlar Ligi//Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Muhtemel Rakipleri 2013-2014

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Muhtemel Rakipleri 2013-2014

 Fenerbahçe şampiyonlar ligi ön eleme turu kura çekimine katılacak mı?

UEFA’dan Fenerbahçe ve Beşiktaş’a verilen Avrupa kupalarından men cezasından sonra iki kulüp de dün Spor Tahkim Mahkemesi’ne (CAS) başvurdu. CAS, iki kulübe de bir yazı göndererek “Eğer acil yargılamayı kabul ederseniz sizi kura çekimine ve ön eleme turuna kabul ederim” dedi. Fenerbahçe de bu yazıyı dikkate aldı ve acil yargılamayı kabul etti. Bu nedenle de sarı-lacivertli takımı yarın yapılacak şampiyonlar ligi ön eleme turu kura çekimine dahil olacak….

Fenerbahçe’nin Cezasında Son Durum?

UEFA sarı lacivertli kulübe bunu sordu ve Fenerbahçe bu olağanüstü yargılama kararını kabul etti.
Böylece 21 ve 23 ağustos arası duruşma yapılacak, 28 Ağustos’ta da karar açıklanacak. Zaten 29 Ağustos Şampiyonlar Ligi Grup Kuralarının da belli olacağı tarih. Eğer Fenerbahçe ön elemelerde elenirse zaten bir önem arz etmeyecek çıkacak karar. Eğer Fenerbahçe ön elemeleri geçerse ve Cas cezayı onarsa Şampiyonlar Ligine Bursaspor katılacak.

Kaynak: hürriyet.com.tr

Spor Toto Süper Ligi 2.sırada tamamlamayı garantileyerek Şampiyonlar Ligi’nde ön eleme oynamaya hak kazanan Fenerbahçe’nin muhtemel rakipleri de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Bu sezon Avrupa Ligi’nde yarı final oynarak kulüp tarihinde bir ilki başaran Sarı Lacivertliler’de hedef çıtayı bir adım daha yükseltmek. Fenerbahçe ülke puanı nedeniyle 1 ön eleme 1’de play-off oynarak Şampiyonlar Ligi‘ne katılma hakkı kazanmaya çalışacak.

2.ön elemeden Şampiyonlar Ligi‘ne katılacak olan Fenerbahçe, play-off turunda seri başı olmadığı için karşılaşabileceği muhtemel rakipler arasında oldukça güçlü takımlar bulunuyor.

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Muhtemel Rakipleri

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Muhtemel Rakipleri

Fenerbahçe kaç ön eleme oynayacak?, Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Rakipleri, FB kaçıncı ön elemeden katılacak?, Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 2014

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Muhtemel Rakipleri 2013-2014

Milan (İtalya)

Arsenal (İngiltere)

Schalke 04 (Almanya)

PSV Eindhoven (Hollanda)

Lyon (Fransa)

Zenit (Rusya)

Melalist Karkhiv (Ukrayna)

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap