Buradasınız : Ana Sayfa //Basketbol Köşesi//Fenerbahçe Ülker Sports Arena Basketbol Kombine Bilet Satışı

Fenerbahçe Ülker Sports Arena Basketbol Kombine Bilet Satışı

Fenerbahçe Basketbol Kombine Bilet Satışı

Kadrosunu güçlendirerek yeni sezonda fırtına gibi esmeyi planlayan Fenerbahçe Ülker’in 2012-2013 kombine kart satış süreci devam ediyor.

10 Ağustos Cuma günü başlayan yarım sezon kombine kart sahiplerine özel %20 indirimli yenileme süreci 24 Ağustos Cuma gününe kadar devam edecek. 31 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyelerine ve www.ulkersportsarena.com ’da yer alan kombine kart talep formunu doldurmuş olan taraftarlara yönelik yapılacak ön satışı, 7 Eylül Cuma günü başlayacak olan genel satış süreci takip edecek.

Kombine kart satış takvimi:
• 10- 24 Ağustos : Yarım sezonluk kombine kartların yenilenmesi
• 31 Ağustos-6 Eylül: Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyelerine ve www.ulkersportsarena.com ’ da yer alan kombine talep formunu doldurmuş olan taraftarlara yönelik ön satış
• 7 Eylül: Genel satış

Kombine kart yenileme sürecinde taraftarların imzaladıkları taahhütnameyi ve nüfus cüzdanlarını ibraz etmeleri istenmektedir. Tüm yenilemeler ve ön satış, Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena içinde yer alan Özel Loca Girişi’nde 11:00-19:00 saatleri arasında yapılmaktadır. 7 Eylül’de başlayacak olan genel satışlar yine Arena içinde yer alan Biletix gişesinde devam edecek.

Ülker Sports Arena, yenileme sürecinde, Ramazan Bayramı’nın birinci günü olan 19 Ağustos Pazar günü kapalı olacaktır. Yerleşim ve mutabakatların yapılacağı 26-30 Ağustos tarihleri arasında yenileme ya da satış yapılmayacaktır. Bu tarihlerde Ülker Sports Arena’ya 02166872100 no’lu telefonu arayarak ya da info@ulkersportsarena.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Tüm satışlarda yenileme süresince uygulanan %20 ’ye eklenmemek şartı ile Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyelerine %10 indirim uygulanacaktır. Ön satıştan faydalanma hakkı veren kombine talep formu siteden kaldırılmıştır.

Satın alınan kartların teslim tarihi ilerleyen günlerde açıklanacak. Nakit ya da kredi kartı ile yapılabilen ödemelerde bankaların kendi uygulamaları paralelinde taksit imkanı da olmaktadır.

Fenerbahçe Basketbol Kombine Bilet Fiyatları (Büyük Resim İçin Resimin Üzerine Tıklayınız)

Fenerbahçe Basketbol Kombine Bilet Satışı

Fenerbahçe Basketbol Kombine Bilet Fiyatları

Detaylı bilgi ve her türlü sorunuz için 02166872100 no’lu telefonu arayabilir veya info@ulkersportsarena.com adresine mail atabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap