Buradasınız : Ana Sayfa //Basketbol Köşesi//Fenerbahçe Ülker – Tofaş Basketbol Karşılaşması Maç Bilet Fiyatları 18.11.2012

Fenerbahçe Ülker – Tofaş Basketbol Karşılaşması Maç Bilet Fiyatları 18.11.2012

Fenerbahçe Ülker – Tofaş  18.11.2012

18 Kasım Pazar günü Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da oynanacak Beko Basketbol Ligi  Fenerbahçe Ülker-Tofaş ve Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi maçı (TKBL) ve Fenerbahçe-TED Kolejliler maçlarını basketbol severler tek biletle izleme fırsatı yakalyacaklar.

---Sponsor Reklamlar---

Fenerbahçe Ülker Sports Arena’daki büyük salonda peş peşe oynanacak karşılaşmalardan Beko Basketbol Ligi’nin 6. haftasındaki, Fenerbahçe Ülker ile Tofaş arasındaki maç, saat 14.00’te; TKBL 5. haftasındaki Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı ile TED Ankara Kolejliler arasındaki maç ise saat 16.00’da başlayacak. Basketbol severlerin karşılığında her iki maçı da izleyebileceği ve satışı halen tüm Biletix’ler ile Arena’nın gişelerinden süren maçlara ait bilet fiyatları ise şöyle:

Açık Loca (Yemekli) – 105.50 TL
1. Kategori – 50.50 TL
2. Kategori – 28.75 TL
3. Kategori – 17.75 TL
4. Kategori – 12.50 TL

ülker sports arena oturma planı

Ülker Sports Arena Oturma Planı

---Sponsor Reklamlar---

Google Aramaları:

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica