Buradasınız : Ana Sayfa //Fenerbahçe Köşesi//FENERBAHÇE’nin Yeni Otobüsü

FENERBAHÇE’nin Yeni Otobüsü

FENERBAHÇE’nin Yeni Takım Otobüsü

Bu sezon takımların forma ve takım otobüs rekabeti de yeşil sahalarda ki derbileri aratmadı. Üç büyük kulüp de yeni forma ve yeni takım otobüsleriyle taraftarı karşısına çıkarak onları ateşlemeyi hedefliyor.

FENERBAHÇE yeni formalarının yanı sıra takım otobüsünü de yenileyerek 2012-2013 sezonuna savaşçı bir imajla girmeyi planlıyor.

Üzerinde Arda Turan’ın da fotoğrafı bulunan Atletico Madrid takım otobüsünün benzerini yaptıran Fenerbahçe, aracın yan bölümüne futbolcularının dev fotoğraflarını koydu. Kaptan Alex de Souza’ın en ön plana koyulduğu otobüste yeni transferler Kuyt, Egemen, Mehmet Topal, Mousasa Sow, Volkan Demirel’in yanı sıra tüm futbolcular bulunacak. Otobüsün üzerindeki kaplamaya transfer çalışmaları sürdüğü için yeni alınacak futbolcular daha sonra montajlanacak. Şükrü Saracoğlu stadyumunun garajında tamamen kapalı bir ortamda bekletilen Fenerbahçi’nin yeni dizayn takım otobüsü Süper Kupa maçının oynanacağı Erzurum’a kara yoluyla gidecek.

FENERBAHÇE’nin Yeni Takım Otobüsü Görücüye Erzurum’da çıkacak

Futbolcular ve yöneticileri Erzurum’a özel uçakla gittikten sonra karayoluyla bir gün önceden şehre gelen yeni takım otobüsü futbolcuları kalacağı otele ve maçın oynanacağı stada götürecek.

FENERBAHÇE'nin Yeni Otobüsü

FENERBAHÇE’nin Yeni Otobüsü

Etiketler: , , , ,

2 Yorum yapılmış " FENERBAHÇE’nin Yeni Otobüsü "

  1. İLKER dedi ki:

    BU OTOBÜS DEYİLDE NE?

  2. ahmet dedi ki:

    takım otobüsü bu değil,bu photoshop fark ettiyseniz otobüsün üzerindeki fotoğrafın altında fenerbahçe sk yazıyor ve hiçbir takım otobüsünde rakip takımları kızdıracak futbolcu hareketleri bulunmaz,Lütfen doğru bilgiler paylaşalım..

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap