Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler, U20 Dünya Kupası 2013//FIFA U20 Dünya Kupası 2013 Maç Fikstürü

FIFA U20 Dünya Kupası 2013 Maç Fikstürü

U20 Dünya Kupası bu yıl 21 Haziran – 13 Temmuz 2013 tarihleri arasında Türkiye’de yapılacak. Organizasyonun biletleri satışa sunuldu. U20 Dünya Kupası‘nda 7 farklı şehirde oynanacak toplamda 52 maçın tarihleri yazımızın devamında.

20130224-121316.jpg

U20 Dünya Kupası Maç Tarihleri, U20 Dünya Kupası Hangi İllerde, U20 Dünya Kupası Final Maçı Nerede

FIFA U20 Dünya Kupası 2013 Maç Fikstürü

A GRUBU ( Fransa, Gana, ABD, İspanya)

GRUP MAÇLARI
21 Haziran 2013, Cuma – 18:00 / İstanbul – Ali Sami Yen Arena
Fransa   Gana
 
21 Haziran 2013, Cuma – 21:00 / İstanbul – Ali Sami Yen Arena
ABD      İspanya
 
24 Haziran 2013, Pazartesi – 18:00 / İstanbul – Ali Sami Yen Arena
Fransa   ABD
 
24 Haziran 2013, Pazartesi – 21:00 / İstanbul – Ali Sami Yen Arena
İspanya   Gana
 
27 Haziran 2013, Perşembe – 20:00 / İstanbul – Ali Sami Yen Arena
İspanya   Fransa
 
27 Haziran 2013, Perşembe – 20:00 / Kayseri – Kadir Has Stadyumu
Gana   ABD

B GRUBU ( Kore Cumhuriyeti, Nijerya, Küba, Portekiz)

 
GRUP MAÇLARI
21 Haziran 2013, Cuma – 18:00 / Kayseri – Kadir Has Stadyumu
Küba   Kore Cumhuriyeti
 
21 Haziran 2013, Cuma – 21:00 / Kayseri – Kadir Has Stadyumu
Nijerya   Portekiz
 
24 Haziran 2013, Pazartesi – 18:00 / Kayseri – Kadir Has Stadyumu
Küba   Nijerya
 
24 Haziran 2013, Pazartesi – 21:00 / Kayseri – Kadir Has Stadyumu
Portekiz   Kore Cumhuriyeti
 
27 Haziran 2013, Perşembe – 17:00 / Kayseri – Kadir Has Stadyumu
Portekiz   Küba
 
27 Haziran 2013, Perşembe – 17:00 / İstanbul – Ali Sami Yen Arena
Kore Cumhuriyeti   Nijerya

C GRUBU ( Türkiye, El Salvador, Avustralya, Kolombiya)

GRUP MAÇLARI
22 Haziran 2013, Cumartesi – 21:00 / Trabzon – Hüseyin Avni Aker Stadyumu
Türkiye   El Salvador
 
22 Haziran 2013, Cumartesi – 18:00 / Trabzon – Hüseyin Avni Aker Stadyumu
Kolombiya   Avustralya
 
25 Haziran 2013, Salı – 21:00 / Rize – Yeni Rize Stadyumu
Türkiye   Kolombiya
 
25 Haziran 2013, Salı – 18:00 / Rize – Yeni Rize Stadyumu
Avustralya   El Salvador
 
28 Haziran 2013, Cuma – 21:00 / Trabzon – Hüseyin Avni Aker Stadyumu
Avustralya   Türkiye
 
28 Haziran 2013, Cuma – 21:00 / Gaziantep – Kamil Ocak Stadyumu
El Salvador   Kolombiya

 

D GRUBU ( Meksika, Yunanistan, Mali, Paraguay )

GRUP MAÇLARI
22 Haziran 2013, Cumartesi – 18:00 / Gaziantep – Kamil Ocak Stadyumu
Meksika   Yunanistan
 
22 Haziran 2013, Cumartesi – 21:00 / Gaziantep – Kamil Ocak Stadyumu
Paraguay   Mali
 
25 Haziran 2013, Salı – 18:00 / Gaziantep – Kamil Ocak Stadyumu
Meksika   Paraguay
 
25 Haziran 2013, Salı – 21:00 / Gaziantep – Kamil Ocak Stadyumu
Mali   Yunanistan
 
28 Haziran 2013, Cuma – 18:00 / Gaziantep – Kamil Ocak Stadyumu
Mali   Meksika
 
28 Haziran 2013, Cuma – 18:00 / Trabzon – Hüseyin Avni Aker Stadyumu
Yunanistan   Paraguay

E GRUBU ( Şili, Mısır, İngiltere, Irak)

GRUP MAÇLARI
23 Haziran 2013, Pazar – 18:00 / Antalya – Akdeniz Üniversitesi Stadyumu
Şili   Mısır
 
23 Haziran 2013, Pazar – 21:00 / Antalya – Akdeniz Üniversitesi Stadyumu
İngiltere   Irak
 
26 Haziran 2013, Çarşamba – 18:00 / Antalya – Akdeniz Üniversitesi Stadyumu
Şili   İngiltere
 
26 Haziran 2013, Çarşamba – 21:00 / Antalya – Akdeniz Üniversitesi Stadyumu
Irak   Mısır
 
29 Haziran 2013, Cumartesi – 21:00 / Antalya – Akdeniz Üniversitesi Stadyumu
Irak   Şili
 
29 Haziran 2013, Cumartesi – 21:00 / Bursa – Atatürk Stadyumu
Mısır   İngiltere

F GRUBU ( Yeni Zelanda, Uruguay, Hırvatistan, Özbekistan)

GRUP MAÇLARI
23 Haziran 2013, Pazar – 17:00 / Bursa – Atatürk Stadyumu
Yeni Zelanda   Özbekistan
 
23 Haziran 2013, Pazar – 20:00 / Bursa – Atatürk Stadyumu
Uruguay   Hırvatistan
 
26 Haziran 2013, Çarşamba – 18:00 / Bursa – Atatürk Stadyumu
Yeni Zelanda   Uruguay
 
26 Haziran 2013, Çarşamba – 21:00 / Bursa – Atatürk Stadyumu
Hırvatistan   Özbekistan
 
29 Haziran 2013, Cumartesi – 18:00 / Bursa – Atatürk Stadyumu
Hırvatistan   Yeni Zelanda
 
29 Haziran 2013, Cumartesi – 18:00 / Antalya – Akdeniz Üniversitesi Stadyumu
Özbekistan   Uruguay

FIFA U20 Dünya Kupası maçlarının başlama saati 18.00 ve 21.00 olarak belirlendi. A ve B Grubu maçları 21, 23, 27 Haziran tarihlerinde İstanbul, Kayseri; C ve D grubu maçları 22, 25, 28 Haziran tarihlerinde Trabzon, Rize, Gaziantep; E ve F grubu maçları ise, 23, 26, 29 Haziran tarihlerinde Antalya ve Bursa’da oynanacak.

2. Tur müsabakaları 2 Temmuz’da İstanbul ve Gaziantep’te, 3 Temmuz’da Kayseri, Trabzon, Antalya ve Bursa’da; çeyrek finaller 6 Temmuz’da Rize ve Bursa’da, 7 Temmuz’da İstanbul ve Kayseri’de; yarı finaller 10 Temmuz’da Trabzon ve Bursa’da, final ile 3.’lük karşılaşmaları ise 13 Temmuz’da İstanbul’da yapılacak.

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica