Buradasınız : Ana Sayfa //Ekonomi Haberleri//Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 13-16 Eylül 2012

Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 13-16 Eylül 2012

10. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı 13 Eylül 16 Eylül 2012

Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı “Bayim Olur musun?” 13 – 16 Eylül tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy’de CNR Expo Center’da başlıyor.

Türkiye’nin en büyük iş fırsatları platformunda markanız ile yer alabileceğiniz ve mutlaka bu platformunda kendinize bir yer bulmak isteyeceğiniz bir fuar.

Kendi alanında Türkiye’nin tek fuarı olan Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı ülkemizde ve yurtdışı pazarlarda bayilik, distribütörlük ve franchising sistemi ile iş geliştirmek isteyen yatırımcıları aynı çatı altında buluşturuyor.

Bayim Olur musun? 10.Franchising ve Markalı Bayilik Fuarında neler olacak?

Yeni iş olanakları yaratmak, isteyen girişimcilerin, bayilik ve franchise veren yerli ve yabancı 250’nin üzerinde katılımcı firma ile iş bağlantıları yapmalarını sağlayacak gerçek bir iş platformu olacak.

Fuarda ayrıca girişimcilere yönelik, yatırım için en çok neye ihtiyaç duyduklarını ve bir yatırıma giderken en çok nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda UFRAD tarafından seminerler düzenlenecek. 10. Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nı yaklaşık 30 bin girişimcinin ziyaret etmesi hedefleniyor.

Fuara katılımcı olmak ve detaylı bilgi için:

0212 346 2626 yada info@bayimolurmusun.com adresinden irtibat kurabilirsiniz.

bayilik, distribütörlük ve franchising sistemi

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap