Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//G.D.O. KaraKedi Filmi [Fragman] İzle

G.D.O. KaraKedi Filmi [Fragman] İzle

Uzun zamandan sonra beyaz perdeye GDO KaraKedi adlı komedi filmiyle dönen Şafak Sezer bu filmle çok konuşulacağa benziyor. Şafak Sezer’in başrolde oynadığı G.D.O. Karakedi filminde, Durul Bazan, Hamdi Kahraman, Erdem Akakçe oyuncluklarıyla Şafak Sezer’e Karakedi filminde eşlik ediyor. 25 Ocak 2013 Cuma günü vizyona girecek olan G.D.O. Karakedi filmi sinema severler tarafından merakla bekliyor.

G.D.O. KaraKedi Filmi Afişi

gdo karakedi filmi

gdo karakedi filmi

G.D.O. KaraKedi (Şafak Sezer) Filmi Konusu

Şafak Sezer‘in GDO Karakedi filminin bu seferki durağı İstanbul Balat. Oldukça monoton bir hayat geçiren 3 kardeşler; Gürkan, Orhan ve Duran herkes gibi bir yandan çalışıp, bir yandan da sosyal yaşantılarına bakarlar. Gürkan taksici, Orhan pilavcı ve Duran’da tipik bir aşıktır. Birgün başlarına mafya musallat olur. Komedi başlar…
Maskeli beşler filminden hatırlayacağımız üzere Murat Aslan filmin yönetmenliğini, Alemin kıralı filmindeki Beşer rolüyle Hamdi Karaman yer almaktadır.

G.D.O. KaraKedi Filmi Bilgiler

Tür: Aksiyon, Komedi

Yönetmen: Murat Aslan

Senaryo: Şafak Sezer

Yapımcı: Setra Film

Oyuncular: Şafak Sezer, Durul Bazan, Hamdi Kahraman, Erdem Akakçe, Serkan Şengül

Vizyon Tarihi: 25 Ocak 2013

G.D.O. KaraKedi Filmi [Fragman] İzle

Etiketler: , ,

1 Yorum yapılmış " G.D.O. KaraKedi Filmi [Fragman] İzle "

  1. ayşe dedi ki:

    vallahi şafak sezere sırf bir sözüm olacak… Bence bu işi bırakıp mafya ya girsin…Bu kadar türkiye deki hayatı, belki gerçek hayattan kesim olabilir, ama yinede texas gibi de yansıtmanın hiç alemi yok!!!! komik desen değil film…yani ben eğer mafya filmi izlemek isteseydim…gider kurtlar vadisini izlerdim!!! olmamış yani film ve belki okuyanlar emeğe saygı dicek ama emek de pek göremiorum vallahi 1 tane bile tanıdık tiyatro sanatçısı göremedim filmde…filmdeki karakterler (oyuncu bile diyemiorum)hepsi sokaklardan topladığı mafyacıklar :)))

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap