Buradasınız : Ana Sayfa //Galatasaray Köşesi//GALATASARAY ASLANLI YOL Projesi

GALATASARAY ASLANLI YOL Projesi

ASLANLI YOL Projesi GALATASARAY

Galatasaray Kulübü, TT Arena’da ‘Aslanlı Yol’ olarak bilinen ve şu anki metro çıkışında stada doğru giden büyük alanı ”Hollywood’daki Walk of Fame (Şöhret Yolu) den esinlenerek hem görsel hemde ekonomik anlamda değerlendirmek istiyor. Galatasaray taraftarınıda heyecanlandıran henüz detayları belli olmayan Aslanlı Yol Projesi ile ilgili Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Doğan şu açıklamalarda bulundu:

Şu anda henüz taslak aşamasında. Üzerinde çalışacağız ve geliştireceğiz. Buradan kulübün çok ciddi bir ekonomik girdi sağlamasını planlıyoruz. Ancak fiyatların ne olacağı ve nasıl olacağı konusunda net bir şey yok. Fiyatlar arz ve talebe göre belirlenecek. Kombine biletler gibi bir pazarlama stratejisi uygulanabilir. Bunlar daha sonra kesinleşecek detaylar. Satışlar iyi olur ve yer azalırsa fiyatlar da artar. Ücretler yere ve ebatlara göre değişecek. Bunu daha sonra belirleyeceğiz. Bazıları sonsuza kadar bazıları da tanıtım amaçlı, sponsorluklar olabilir. Bu konuda henüz net bir şey yok. İlerleyen zamanda geliştirilebilecek bir düşünce.” dedi.

Not : Yürüyüş alanı, özel granit taşlarla döşenecek. Bu granit taşlara taraftarlar, iş adamları ve kurumsal firmalar adını yazdırarak tarihi statta ismini ölümsüzleştirecek. Alana, tam 40 bin granit taşın 3 farklı ebatta yerleştirilebileceği öğrenildi.

GALATASARAY ASLANLI YOL

GALATASARAY ASLANLI YOL

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap