Buradasınız : Ana Sayfa //Galatasaray Köşesi//Galatasaray – Fenerbahçe Maçı Ücretsiz İETT Otobüs Seferleri 7 Aralık 2011

Galatasaray – Fenerbahçe Maçı Ücretsiz İETT Otobüs Seferleri 7 Aralık 2011

Büyük gün geldi ve ezeli rakipler Galatasaray ile Fenerbahçe yeni bir mücadele için bu akşam saat 19:30’da sahaya çıkacak. Bu sene TFF’nin aldığı karar doğrultusunda maça sadece ev sahibi takım taraftarları alınacak. Fenerbahçe taraftarları maçı TV’den izlemek zorunda.

Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe derbisini stadta izleyecek taraftarları için ücretsiz İETT otobüs seferleri düzenliyor. Aşağıda İETT otobüslerinin kalkış durakları, saatleri ve diğer ayrıntıları bulabilirsiniz.

galatasaray-fenerbahçe iett seferleri

Galatasaray Fenerbahçe Maçı: Derbi için Ücretsiz İETT Seferleri!

7 Aralık 2011 Çarşamba günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynanacak olan Galatasaray Fenerbahçe maçı için 16:00-17:00 saatlerinde aşağıda belirtilen hareket noktalarından stada ve maç bitiminde de *aynı duraklara bilet bedelleri Galatasaray kulübünce karşılanmak üzere ÜCRETSİZ İETT otobüs seferleri düzenlenecektir.

İETT Hareket durakları 16:00-17:00

Ümraniye-Tepeüstü

AltBostancı

Mecidiyeköy – Katlı Otopark Önü

Yenibosna Metro Aktarma Merkezi

*Maç sonu yukarıdaki duraklara ve ilave olarak Esenkent-Bahçeşehir’e de otobüs seferleri düzenlenecektir.

Otopark Girişleri:

Stadımız otoparkında otomatik-kart bariyerli geçiş sistemi uygulanmakta olup, müsabaka girişlerinde sadece geçerli kart bulunduran araçların stada girişleri sağlanacaktır.

Araç girişlerinde herhangi bir sıkıntı yaşanmaması, trafiğin aksamaması ve görevlilere yardımcı olunması seyircilerimizin göstereceği hassasiyet ve destekle gerçekleşecektir.

Maç Sonu Tahliye:

Stat tahliyesinin rahat bir şekilde gerçekleşmesi ve sıkışıklık yaşanmaması için müsabaka bitiminde taraftarlarımızı stadta ağırlamak üzere maç sonu basın toplantısı stat skorbordlarından ve tüm televizyonlardan naklen yayınlanacak olup ayrıca tüm ikram alanları ve büfeler servise devam edecektir.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap