Buradasınız : Ana Sayfa //Galatasaray Köşesi//Galatasaray Nasıl Tur Atlar?

Galatasaray Nasıl Tur Atlar?

Antalya’da THY’nin sponsorluğunda organize edilen Antalya Cup’da  Galatasaray’ın yanı sıra Süper Lig’den Trabzonspor, İskoçya’dan Celtic ve Hollanda’dan Ajax yer alacak.

Trabzonspor Celtic 1-3 , Galatasaray-Ajax 2-1 ilk maç sonuçları

İlk maçları kaybeden takımlar, 11 Ocak’ta 3’üncülük maçına çıkacak, kazanan takımların oynayacağı final mücadelesi ise 12 Ocak’ta yapılacak.

Bu durumda

Trabzonspor – Ajax üçüncülük maçı, Galatasaray – Celtic kupa için mücadele edecek

Kar nedeniyle ertelenen Galatasaray- Juventus maçının kazanılamaması halinde Galatasaray en kötü ihtimal UEFA Avrupa Liginde yoluna devam edecek... Kopenhag- Real Madrid’e 0-2 yenilerek grup sonuncusu oldu.

Galatasaray Gruptan Nasıl Çıkar?

Öncelikle Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi – B Grubu‘nda son maçlar öncesi puan durumuna bir göz atmamız gerekecek.

1. Real Madrid      13 
2. Juventus             6 
3. Galatasaray        4 
4. FC Kopenhag    4 

Galatasaray için final maçı olacak son maç  Galatasaray – Juventus arasında 10.12.2013 günü Galatasaray’ın sahasında yapılacak.
Galatasaray Şampiyonlar Ligi’nde yoluna devam edebilmek adına kendi göbeğini kendi keserse yani  Juventus’u sahasında mağlup ederse hiç bir takımın sonucuna bakmadan 7 Puanla ikinci sıraya oturarak, şampiyonlar ligine Real Madrid ile birlikte devam edecek.
Fakat bu sonuç dışında şampiyonlar ligi şansını kaybetse de bu kez UEFA Avrupa ligi için 3. lük için alınan sonuçlar ve diğer takımların sonuçlarına bakılacak. Umut ederiz böyle bir duruma gerek kalmadan Galatasaray- Juventus’u mağlup eder. Ama Juventus ile beraberlik veya yenilgi sonucunda Kopenhag- Real Madrid maçı sonucu önem arz edecek. 

Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligine Devam Edebilmesi İçin

Galatasaray, Juventus ile berabere kalır Kopenhag da Real Madrid ile berabere kalır veya yenilirse yoluna UEFA Avrupa Ligi’nde devam edecek. Fakat Kopenhag Real Madrid’i yenerse Galatasaray grubu sonuncu olarak tamamlayarak kupalara veda edecek.

Galatasaray’ın sahasında Juventus’a yenilmesi durumunda ise sarı kırmızılıların grup üçüncüsü olması için  Real Madrid’in Kopenhag’ı yenmesi gerekecek.

Galatasaray sahasında Juventus’a yenilir, Kopenhag da Real Madrid’le berabere kalır ya da yenerse, yine grup sonuncusu olacak.

Kopenhag Real Madrid Maçı Kaç Kaç 10.12.2013

Kopenhag Real Madrid maçı skoru 10 Aralık 2013

Galatasaray

Galatasaray

Etiketler: , , ,

2 Yorum yapılmış " Galatasaray Nasıl Tur Atlar? "

  1. ccvvö dedi ki:

    aldım ben alacağıma başka kapıya gerek yoktu!

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap