Buradasınız : Ana Sayfa //Cep Telefonları//Galaxy S5 Fiyatı

Galaxy S5 Fiyatı

Galaxy S5 Kaç Lira?

Günümüz de akıllı cep telefonu bir çoklar için tutkuya dönüşmüş durumda. Akıllı telefon pazarının iki önemli firmasından ( Samsung ve Iphone) birini kendilerine has nedenlerle seçenlerde resmen bu firmaların oyununa geliyor diyebiliriz. Acımazsız tüketici taktiklerini kullanan firmalar hem rekabet hemde pazarda yeni bir ürün ile tüketici karşısına çıkabilmek adına modelleri 1-2-3-4-5 … yok S, yok C vb. diye piyasaya belli aralıklarla sunuyorlar. Akıllı cep telefonunu moda gibi algılayanlarda bir üst model olsun bu yeniymiş, bunda şu özellik var bunda yok gibi nedenlerle bu tuzaklara düşüyorlar. Öncellikle firmalar ellerindeki tüm teknolojiyi bir telefonun üzerinde sunup piyasaya sunmuyorlar. Teknolojiyi geliştiriyorlar elbet ama hepsini bir telefona yükleyip satsalar bir daha nasıl cep telefonu satacaklar. İnan ki şimdiden 2015-2016  yılları için planlar hazır ama sonuçta pazarlama taktikleri ...

Galaxy S5 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Tüm bunları sonunda gelelim haberimize, teknoloji devi Samsung Galaxy S5 ile görücüye Türkiye’de 11 Nisan 2014 de çıkacak. 26 Mart – 8 Nisan arasında ön sipariş verenler 1 gün önce cihazlarına kavuşabilecek. Samsung yeni Galaxy S5 içi 9 Nisan’da Türkiye’de bir lansman düzenleyerek S5’i tanıtacak. 16 GB’lık depolamaya sahip S5’in fiyatının 2.199 TL, 32 GB’lık ürünün ise 2.300 TL’den satışa sunulması bekleniyor. Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear’a sahip olanların bir de bebekleri varsa  Galaxy S5’i bebek monitörü olarak da kullanılabilecekler. (Bebeğin 1 metre yakınındaki alana yerleştirilen Galaxy S5 cihazı, bebek ağlarsa Gear’a titreşim yollayacak.)

Hayatın Önemli Anlarını Yakalar

Hızlı Otomatik Odaklama

Aksiyonu kaçırmayın

Çekim yapmaktan çekinmeyin ve aksiyonu gerçekleştiği anda yakalayın! Galaxy S5’in daha hızlı olan Otomatik Odaklama özelliği, hiçbir önemli anı kaçırmamanız için fotoğrafları harekete ve aksiyona odaklanarak çekebilmenizi sağlar.

 

HDR(Zengin tonlar)

Daha parlak ve canlı görüntüler için

FFotoğraf veya video çekerken, karşıdan gelen güçlü bir ışık varsa veya özne gölgede ise HDR özelliğini açın. Çekiminizi yaparken, doğal ışığın ve renklerin canlı ve net biçimde yeniden üretilmelerini gerçek zamanlı olarak izleyin.

Daha Sağlıklı Bir Yaşam Tarzını Destekler

Kalp Atış Hızı Sensörü

Kalp atışımızı takip eder

Galaxy S5, kalp atış hızınızı doğrudan telefonunuzdan ölçmenizi sağlayan dahili Kalp Atış Hızı Sensörüne sahip ilk akıllı telefon. Artık kalp atış hızınızı günün istediğiniz anında kontrol edebilir ve durumunuzu buna göre ayarlayabilirsiniz.

Parmağınızı Galaxy S5’in arkasına yerleştirerek
kalp atış hızınızı ölçün.

En Hızlı Ağ Deneyimi

 

Download Booster

Aynı anda LTE ve Wi-Fi ile daha fazla hız

Download Booster teknolojisi, emsalsiz bir ağ deneyimi sunmak için LTE ve Wi-Fi bağlantılarını aynı anda kullanmanızı sağlıyor. Acilen dosya indirmeniz gerektiğinde LTE ve Wi-Fi bağlantılarını birlikte açarak iki bağlantının sağladığı yaklaşık %80~90 ekstra ağ hızından faydalanabilirsiniz.

Ekrandaki LTE ve Wi-Fi hızları çizimdir.
Download Booster hızı, ağ ortamına ve konuma göre değişiklik gösterebilir.

Toza ve Suya Karşı Özgürlüğünüzü Korur

Toza ve Suya Dayanıklı

Daha güçlü ve daha dayanıklı olmak için yaratıldı

IP67 sertifikasına sahip olan Galaxy S5, tere, yağmura, sıvılara, kuma ve toza dayanıklıdır, yani telefonunuz
her türlü etkinliğe ve duruma karşı korunur.

Galaxy S5

Kaynak: http://www.samsung.com/tr

Etiketler: , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Galaxy S5 Fiyatı "

  1. Deniz dedi ki:

    Galaxy S5 hakkında ki bilgiler bir yana diğer yazdıklarınız daha çok ilgimi çekti.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap