Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Gizemli Adaya Yolculuk 2 Filmi [Fragman] izle

Gizemli Adaya Yolculuk 2 Filmi [Fragman] izle

9 Mart 2012′de gösterime girecek olan Gizemli Adaya Yolculuk 2 Filmi içinde Bilim Kurgu,  Aile,  Aksiyon,  Fantastik,  Gizem,  Macera,  Tarih gibi öğeleri barındırıyor. 3 boyutlu özelliği ile izlenebilecek olan Gizemli Adaya Yolculuk 2 Filmi‘nin başrollerinde Sucher Punch ve High School Musical serisinden tanıdığımız Vanessa Hudgens,  Batman serisinden tanıdığımız usta aktör Michael Caine ve Fantastik-Macera filmlerinin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Dwayne Johnson yer alıyor. Gizemli Adaya Yolculuk 2 Filmi hakkında ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

---Sponsor Reklamlar---

Gizemli Adaya Yolculuk 2 Filmi Afiş

Gizemli Adaya Yolculuk 2 Filmi

Gizemli Adaya Yolculuk 2 Filmi

Gizemli Adaya Yolculuk 2 Filmi Fragman izle

YouTube Preview Image

Gizemli Adaya Yolculuk 2 Filmi Konusu

Ölen babasının izinden giden genç maceracı Sean (Josh Hutcherson), okyanusun ortasından gizemli bir noktadan şifreli bir sinyal alır. Bu sinyali aldıktan sonra maceracı ruhu çalışmaya başlar ve sinyalin peşine düşmek için hareket eder. Onu durdurmayı deneyen fakat bunu yapamayacağını anlayan üvey babası Hank (Dwayne Johnson),  maceraperest Sean ile birlikte gizemli adayı bulmak için ipuçlarının peşinden gider.

Gizemli Adaya Yolculuk 2 Filmi Oyuncuları

Yapım: 2011  -  ABD
Tür: 3 Boyutlu,  Bilim Kurgu,  Aile,  Aksiyon,  Fantastik,  Gizem,  Macera,  Tarih
Yönetmen: Eric Brevig,  Brad Peyton
Oyuncular: Vanessa HudgensMichael CaineDwayne JohnsonJosh Hutcherson,  Kristin Davis,  Luis Guzmán, Julianna Rose Mauriello,  Anna Colwell,  Susan Hope Lee,  Michael Beasley
Müzisyen : Andrea Von Foerster
Görüntü Y.: David Tattersall
Senaryo: Mark Gunn,  Brian Gunn,  Richard Outten
Yapımcı: Charlotte Huggins,  Tripp Vinson,  Beau Flynn,

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica