Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap Tavsiyeleri//Gizli Anların Yolcusu Kitabı (Ayşe Kulin)

Gizli Anların Yolcusu Kitabı (Ayşe Kulin)

Ayşe Kulin’in eseri olan Gizli Anların Yolcusu Kitabı, 2011 yılının en çok satan kitapları(D&R’a göre) arasında 20.sırada bulunuyor. Kitapta aşkın insan hayatı üzerindeki etkisi, gerçeklere değinilerek anlatılıyor. Gizli Anların Yolcusu Kitabı ile ilgili ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Gizli Anların Yolcusu Kitabı Ön Kapak

gizli anların yolcusu kitabı pdf indir

Gizli Anların Yolcusu (Ayşe Kulin)

Gizli Anların Yolcusu Kitabı Konusu

Uzun zamandır çıkmadığı yollarda kaybolanların hikâyesi…
Ayşe Kulin yeni romanında aşkın değiştirdiği ve bir daha hiç aynı olmayacak hayatları anlatıyor…

Çağdaş edebiyatımızın en sevilen yazarlarından Ayşe Kulin, Gizli Anların Yolcusu ile bir kez daha okurlarını şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşmeye zorluyor. Bu kitap yerleşik ve düzenli hayatlarımızın nasıl da pamuk ipliğine bağlı olduğunu, bir anda yıkılıp gidebileceğini gösteriyor bize… Acı bir kaza… Bir anda ağızdan kaçan bir söz… Ansızın yayınevine gelen bir dosya… Birbirine dolanmış eşarplar… Bütün bunlar, aykırı bir aşkın başını ve sonunu belirlemeye yeter mi?
Gizli Anların Yolcusu, pek çoğumuzun anlamakta zorlandığı, yargılamakta ısrar ettiği bir aşkın romanı. Ayşe Kulin her zamanki ustalığıyla yaklaşmaya korkulan bir konunun üstüne giderek tabuları yıkmayı deniyor.
Bu romanda sadece aşkı değil, toplumun zorladığı hayatları, harcanmış çocuklukları, kendi içindeki sırlarla en yakınlarını yaralayan ailelerin öykülerini soluk kesen bir tempoyla okuyacaksınız.

Gizli Anların Yolcusu Kitabı Fiyatı ve Yayın Bilgileri

Yazar: Ayşe Kulin
Liste Fiyatı: 19,00  TL.
Yayın Yılı: 2011
Kitap Kağıdı
432 sayfa
13,5×19,5 cm
Karton Kapak
ISBN:9752899513
Dili: TÜRKÇE

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap