Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Google Gözlüğü Fiyatı ve Özellikleri

Google Gözlüğü Fiyatı ve Özellikleri

İnternette arama motoru hizmeti vermeye başlamakla teknoloji dünyasına adım atan Google, daha sonra internet tarayıcısı (Chrome) ve bünyesine kattığı Youtube gibi birçok internet sitesinden sonra vizyonunu genişleterek akıllı telefon teknolojisine de dahil olmuştu. Son olarak geleceğin teknolojisi olarak lanse edilen “Google Gözlüğü“nün tanıtımını yapan Google, gözlüğün özelliklerini ve muhtemel fiyatını açıkladı.

---Reklamlar---

20130221-130140.jpg

---Reklamlar---

Google Gözlüğü Özellikleri

Google Ar-Ge departmanının açıklamasına göre Google Gözlüğü kısa komutlarla istenilen anın fotoğrafını ve videosunu çekebiliyor, navigasyon özelliği sayesinde gitmek istenilen adresi kullanıcının gözünün önüne getirebiliyor.

20130221-130230.jpg

Google Gözlüğü Fiyatı

Halen geliştirilme aşamasında olan Google Gözlüğü‘nün 1500 dolar civarında bir ücretle satışa sunulması bekleniyor.

Aağıdaki videoda Google Gözlüğü’nün nasıl çalıştığını ve gözlüğe verilen ‘take a picture’, ‘record a video’ gibi kısa komutlarla nasıl fotoğraf ve video çektiğini göreceksiniz.

Google Gözlüğü Tanıtım Videosu

Google Aramaları:

    resimli kelime bulmaca gozluklu adam,resimli kelime bulmaca uzay aracı,resimli kelime bulmaca uzay aracı gözlüklü adam,resimli kelime bulmaca google gözlüğü,resimli kelime bulmaca kameralı gözlük,resimli kelime bulmaca uzay,google gözlük,gözlüklü adam resimli bulmaca,resimli kelime bulmaca google gozluk,resimli kelime bulmaca akilli gozluk

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica