Buradasınız : Ana Sayfa //Google//Google Ücretsiz Web Designer’ın Beta Sürümünü Kullanıma Açtı

Google Ücretsiz Web Designer’ın Beta Sürümünü Kullanıma Açtı

Google, ücretsiz olarak HTML 5 tabanlı reklam ve kampanyalar oluşturabilen Web Designer‘ın beta sürümünü aktif hale getirdi.

Google Web Tasarımcı

Google Web Tasarımcı

Google,  Google Web Designer adını verdiği yeni reklamcılık uygulamasını bugün itibariyle kullanıma açtı. Şirket, Web Designer ile amatörden profesyonel tasarımcılara kadar herkesin, HTML 5 tabanlı “profesyonel ve kaliteli tasarıma sahip” reklam ve kampanyalar oluşturabileceğini söyledi.

HTML 5, web tasarımı konusunda herkes tarafından kabul görmüş bir standart olarak görülüyor. Google, HTML 5’i masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletlerde çalışabilen, güzel ve içerikleri birbirine bağlayabilen uluslararası bir programlama dili olarak açıklıyor. Şirket, Google Web Designer‘ın reklamcılık sektöründe çalışanlara HTML 5 tabanlı tasarımlar geliştirmede yardımcı olacağını umut ediyor.

Google Web Designer

Google Web Designer

Google Web Designer’ın Öne Çıkan Özellikleri

  • Sezgisel tasarım araçları ile yaratıcı HTML 5 animasyonlar oluşturun.
  • Tasarımlarınızın arkasında çalışan kodları görüp, değişiklik yapın ve yaptığınız değişiklikleri anlık olarak görün.
  • Double Click ve AdMob için sorunsuz bir şekilde reklam metinleri oluşturun ya da onları seçtiğiniz jenerik çevrelerde paylaşın.
  • Üründeki güncellemeleri, uygulamayı tekrar indirmeden otomatik olarak alın.
  • Bunların hepsine ücretsiz olarak erişin.

Google Web Designer Tanıtım Videosu

Google Web Designer ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, henüz yalnızca İngilizce versiyonu mevcut olan başlangıç rehberine getting started guide linkinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap