Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap Tavsiyeleri//Gözlerini Sımsıkı Kapat Kitabı (John Verdon)

Gözlerini Sımsıkı Kapat Kitabı (John Verdon)

Koridor Yayıncılık’tan çıkan Gözlerini Sımsıkı Kapat kitabı, şu an birçok listede en çok satanlar arasında zirveye ulaşmış durumda. Kitabın yazarı Aklından Bir Sayı Tut kitabıyla tanıdığımız John Verdon. Gözlerini Sımsıkı Kapat, yazarın ilk kitabından çok daha iddialı bir roman olarak dikkat çekiyor. Kitap hakkında ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Gözlerini Sımsıkı Kapat Ön Kapak

Gözlerini Sımsıkı Kapat pdf indir

Gözlerini Sımsıkı Kapat

Gözlerini Sımsıkı Kapat Özeti

SANA BİR SÜRPRİZİM VAR…GÖZLERİNİ SIMSIKI KAPAT

New York’un en gözde dedektifiyken, basının kendisine yakıştırdığı isimden hep rahatsız olmuştu: Süper Dedektif. Bir bulmacayla karşılaştığında, mutlaka çözmek isterdi. Gurney’e göre her bulmacanın çözümü için mutlaka bir ipucu vardı.

Peki ya bu sefer yoksa?

Düğün günü öldürülen bir gelin… Ve olaya tanıklık eden yüzlerce davetli. Cinayeti kimin işlediği ortada, herkes kendinden emin ama ya hepsi zekice bir illüzyonla yanıltılıyorsa… Cinayet silahı dahil birçok detayda sürpriz akıl oyunlarını gördüğünde, Gurney tam bir psikopatla karşı karşıya olduğunu anlar.

Gurney şeytanın bile aklına gelmeyecek yöntemleri, soruları ve keskin bakış açısıyla soruşturmaya bambaşka bir boyut kazandıracaktır. Kim daha zeki; Gurney mi, yoksa müthiş bir illüzyondan ibaret katil mi? John Verdon’dan, akıl oyunlarının iç içe geçtiği, sıra dışı bir roman.

“Yine ilki kadar şaşkınlık verici bir olay ve yine dahice çözümler.” Publishers Weekly

“John Verdon gizemli bir olayın akıl almaz örgüsünü işlerken hikayenin en beklenmedik anında ortaya çıkıveren, şeytani bir kurnazlığa sahip. Yazarın büyük ilgi gören AKLINDAN BİR SAYI TUT kitabından sonra beklediğinize değecek.”

Gözlerini Sımsıkı Kapat Bilgileri

Liste Fiyatı: 22,00  TL.
Çeviren: Ender Nail
Yayın Yılı: 2012
566 sayfa
Karton Kapak
ISBN:6054188895
Dili: TÜRKÇE

Etiketler: , , , , , ,

2 Yorum yapılmış " Gözlerini Sımsıkı Kapat Kitabı (John Verdon) "

  1. ENEGER dedi ki:

    John Verdon’un Gözlerini Sımsıkı Kapat Kitabını bu gün okumayı bitirdim. Sürükleyici ve sürekli düşünmeye yönelik gizemlerle dolu bir hikaye.Benim gibi yazarın birinci kitabı olan Aklından Bir Sayı Tut Kitabını okuduysanız mutlaka okuyun derim. İlk kitabı okumayan arkadaşlar için ise, konu olarak her ne kadar ilk kitaptan bağımsız farklı bir konu olsa da ana karakterlerin daha iyi analiz edilmesi adına ilk kitabı okumalarını tavsiye ederim.

  2. kumtanrisi dedi ki:

    çok güzel bir kitap,tavsiye ederim.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap