Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Günahkar Aslıhan (Hazal Filiz Küçükköse) Kimdir?

Günahkar Aslıhan (Hazal Filiz Küçükköse) Kimdir?

Günahkar Dizisi Aslıhan (Hazal Filiz Küçükköse) Kimdir?

Fox Tv’ nin yeni dizisi Günahkar’ın fragmanı dönmeye başladığından beri izleyicide merak ve sabırsızlık uyandırmayı başardı. Günahkar dizisi yapımcıların arayıpta bulamadığı bu ilgiye, Türk seyirci tipinin takip ettiği dizileri çok iyi analiz edip oluşturulan senaryo sonrası ulaştığını fark ettiriyor. Aşkı için cinayeti üstlenmiş bir aşık, buna karşılık sevilen kızın ilgisizliği ve bu duruma kayıtsız kalması, sürekli geri dönüşlerle geçmişe yolculuk( Bu durumda sürekli süprizlere açık ve yeni karakterlere açık bir kapı bırakıyor.) Karşılıksız aşk sarmalına yeni bir kızın( zengin ve güzel) dahil olması. Günahkar dizisi senaryosuyla izleyiciyi sarıp sarmalayacak, seyirciden gelen dönütlere de cevap verecek tarzda olmasıyla kurtlar sofrasında tutunabilecek dizi sinyalleri veriyor.

Hazal Filiz Küçükköse

Hazal Filiz Küçükköse

Kuşkusuz Günahkar dizisinde baş rol karakter oyuncusu Aslıhan öne çıkan isimlerden birisi olacak. Günahkar dizisinde Aslıhan rolüyle Hazal Filiz Küçükköse’yi izleyeceğiz. Karakterin özelliği gereği seyirci Aslıhan’a hem açıyacak hemde kızacak. Günahkar dizisinde izleyiciye karmaşık duygular yaşatmayı başaracağını umduğumuz Aslıhan karakterine ekranların yeni yüzü genç  ve güzel ismi Hazal Filiz Küçükköse hayat verecek. Hazal Filiz Küçükköse ismini tanımayanları soracağı kim bu sorusunun cevabı yazımızda.

Hazal Filiz Küçükköse

Hazal Filiz Küçükköse

Hazal Filiz Küçükköse Biyografi

1988 Mersin doğumlu olan Hazal Filiz Küçükköse, 172 cm boyunda 54 kilodur. Esmer güzeli olan Hazal Filiz Küçükköse kahverengi gözlü ve evilidir.(Tuan Tunalı ve Hazal Filiz Küçükköse 08 Şubat 2014 tarihinde evlendi.)Beni Affet ve Deniz Yıldız ı gibi dizilerde boy gösteren Hazal Filiz Küçükköse, Günahkar dizisiyle ustalık dönemine geçiş yapacak bir rolle ekranlara gelecek. Ankara’da lise eğitimini tamamladıktan sonra Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünü 3. sınıftan bırakıp, Ankara Üniversitesi’nde Kimya bölümünde lisans eğitimine devam etmeyi tercih etmiştir.

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap