Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Hababam Uzay Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Hababam Uzay Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Geniş Aile dizisinde herkesin kendine hayran bırak Cevahir karakterini canlandıran Ufuk Özkan, yepyeni bir dizi ile izleyi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Show TV ekranlarından yayınlanacak olan dizinin adı Hababam Uzay. Hababam Uzay dizisinin fragmanından anladığımız kadarıyla, kahramanlarımız kendilerine verilen özel bir görevle mekikle uzaya gidecekler ve bu yolculuk için sıkı bir hazırlık dönemi geçirecekler. Tahminimizce Hababam Uzay dizisi kendini izleyiciye kısa sürede sevdirecek. Dizi 14 Mart Çarşamba günü ilk bölümüyle karşımıza çıkacak ve her çarşamba Show TV ekranlarında yayınlanacak. Yazımızın devamında Hababam Uzay dizisinin fragmanını izleyebilir, oyuncularına bakabilirsiniz.

Hababam Uzay Dizisi

Hababam Uzay Dizisi

Hababam Uzay Dizisi Oyuncu ve Karakterleri

Hababam Uzay Dizisi’nde roller ise şu şekilde belirlendi:

Gemi Kaptanı Fatih Yıldırım: Ufuk Özkan

Lazer Topçu Subayı:Volkan Kurnaz: Sinan Çalışkanoğlu

Bilgi İşlem Subayı Necati Durmuş: Baki Biçici

Halkla İlişkiler Subayı Tuğçe Şen: Ayşe Melike Çerçi

Beslenme ve Kantin Subayı Osman: Veysel Diker

Housekeeping Subayı Naziye: Bala Atabek

Bilim Adamı Acar’ın Asistanı: Gözde Feyza Çıpa

Kaptan Fatih’in Oğlu Tarkan Yıldırım: Mesut Can Tomay

Ziya: Peker Açıkalın

Namık: Ünal Yeter

Alev: Özge Ulusoy

Hababam Uzay Dizisi Fragman izle

http://www.youtube.com/watch?v=u5n8r26oOBo

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

4 Yorum yapılmış " Hababam Uzay Dizisi Ne Zaman Başlayacak? "

 1. hakkı dedi ki:

  türkün uzayla imtihanına kalkan eller kırılsın

 2. CoNTRoLLeR dedi ki:

  HA BABAM’A TEDBİR

  Dizinin yapım şirketi Süreç Filmcilik’in avukatı Aydın Kurban ise, dizinin Hababam sınıfı romanıyla alakasının olmadığını belirterek, “Bizim kullandığımız deyim ‘Ha babam’ şeklindedir. Türkçe’de yaygın kullanılmaktadır. Hababam deyiminin Rıfat Ilgaz tarafından yaratılmış bir deyim olduğu kabul edilemez. Tedbir talebinin reddine karar verilmesini talep ediyoruz” dedi.

  Mahkeme, 100 bin TL teminat karşılığında dizinin adında ve bu diziyle ilgili tanıtım reklam duyurularında “Ha babam”, “Hababam” ibaresini kullanmalarının tedbiren durdurulmasına karar verdi. Mahkeme teminatın yatırılması durumunda tedbir kararının İstanbul İcra Müdürlüğü tarafından yerine getirilmesine hükmetti.

 3. CoNTRoLLeR dedi ki:

  Bir televizyon kanalında yayınlanmaya başlanacağı duyurulan “Ha Babam Uzay” dizisiyle ilgili Rıfat Ilgaz’ın oğlu Aydın Ilgaz dizide ‘ha babam’ ibaresinin kullanılmasının durdurulmasını istedi. İtirazı değerlendiren mahkeme, 100 bin TL teminat karşılığında dizinin adında ve bu diziyle ilgili tanıtım reklam duyurularında “Ha babam”, “Hababam” ibaresini kullanmalarının tedbiren durdurulmasına karar verdi.

 4. CoNTRoLLeR dedi ki:

  O ismi kullanamayacaklar
  Mahkeme, Rıfat Ilgaz’ın oğlu Aydın Ilgaz’ın itirazı üzerine önümüzdeki günlerde “Ha Babam Uzay” adıyla yayına başlaması planlanan dizide “Ha babam” ibaresinin kullanılmasının durdurulmasına karar verdi

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap