Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Hadise Domates Güzeli Oldu

Hadise Domates Güzeli Oldu

Hadise Kumluca Domates Güzeli Seçildi

Antalya, Kumluca Karatepe Stadı’nda  gerçekleşen 13. Tarım ve Seracılık Festivali’nde popüler şarkılarının yanı sıra mini şortu ile sahne alan  Hadise‘yi yaklaşık 35 bin kişi dinledi.

Performansıyla ve enerjisi ile sevenlerini coşturan Hadise, festival dolayısıyla ‘Kumluca Güzeli’ seçildi.

Kırmızılar içinde derin göğüs dekolteli ceketi ve mini şortu ile nı dolduran yaklaşık 35 bin kişinin alkışlarıyla sahneye çıkan Hadise,Türkçe ve İngilizce parçalarıyla sevenlerini coşturdu. Basın mensuplarının 2 şarkı çekmesine izin verilirken, dans grubuyla birlikte sahnede adeta fırtına estiren ünlü şarkıcıya dinleyiciler de eşlik etti. Konser sırasında ayrıca kısa süreli izdiham yaşadı. Kalabalığın kendisini etkilediği belirten Hadise, ilk kez Kumluca’ya geldiğini ve sevenlerinden müthiş bir enerji aldığını belirtti.

Konser sırasında dinleyiciler arasından bir kişinin lazer tutması nedeniyle zor anlar yaşayan Hadise, Kumlucalılar tarafından ‘Kumluca Domates Güzeli‘ seçildi. Kumluca Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi Gülşah Taşbaş, Hadise‘ye tacını verirken, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ise domateslerden oluşan halk şeklindeki çiçeği, sanatçının boynuna taktı.

Hadise Kumluca Güzeli

Hadise Kumluca Güzeli

Hadise Domates Güzeli

Hadise Domates Güzeli

 

 

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap