Buradasınız : Ana Sayfa //Spor//Hangi Takımın Taraftarı Daha Fazla? (İl il Taraftar Haritası)

Hangi Takımın Taraftarı Daha Fazla? (İl il Taraftar Haritası)

Spor Toto’nun yasal dijital bayisi olan Bilyoner.com, futbol takımlarının taraftar sayılarını ortaya çıkaracak bir anket düzenledi. Düzenlenen ankete göre il il taraftar haritası oluşturuldu. Bu ankete göre Türkiye’de en çok Galatasaray taraftarı olduğu belirlendi. %35 oy alan Galatasaray’ı, %34 oyla Fenerbahçe, %19 oyla Beşiktaş ve %4 oyla Trabzonspor takip etti. 46 ilde Galatasaray, 32 ilde Fenerbahçe birinci olurken, diğer 3 ilde ise Trabzonspor, Eskişehirspor ve Sivasspor birinci sırada yer aldı. Bilyoner.com’un anketi sonucu oluşan il il taraftar haritasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İl İl Taraftar Haritası

il il taraftar haritası

il il taraftar haritası

Kırmızı : Galatasaray
Mavi : Fenerbahçe
Bordo : Trabzonspor
Sarı : Eskişehirspor
Yeşil : Sivasspor

Etiketler: , , , , ,

2 Yorum yapılmış " Hangi Takımın Taraftarı Daha Fazla? (İl il Taraftar Haritası) "

  1. kadir dedi ki:

    Öncelikle bilyoner.com un şaibeli bir durumu var. Galatasaray ve Fenerbahçe resmi sponsorudur. Ben böyle bir anketin ne kadar gerçek olacağına kanaaat getiremiyorum ki böyle bir sitenin yapacağı ankete en fazla iddiacılar oy verir vermeyen bir sürü insanda var oda ayrı bir olay. Beşiktaş gibi bir takımın %19 gibi basit bir oy aldığına kim inanır ki.

  2. hüsnü dedi ki:

    sizce tekirdağ rize izmir kütahya aydın da gslılarmı çok:DD: türkiyede köyler yaşayan insanların çoğu fenerbaheçlidir doğru hariç onlar takım tutmaz bilen gs ı tutta neden sempati

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap