Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Hazal Kaya’nın Yeni Dizisi Son Yaz Balkanlar 1912

Hazal Kaya’nın Yeni Dizisi Son Yaz Balkanlar 1912

Hazal Kaya’nın Yeni Dizisi

Son Yaz Balkanlar 1912 1. Bölüm Fragmanı (Hazal Kaya, Tuğçe Kazaz)

Hazal Kaya ve Tuğçe Kazaz’ın başrollerde oynayacağı yepyeni bir dizi geliyor… Hazal Kaya (Feriha)’nın yeni dizisi. Son Yaz Balkanlar 1912 yeni sezonda yepyeni bölümleriyle ATV ekranlarında olacak.

Son Yaz Balkanlar 1912 Atv’de! yepyeni bir dizi, yeni bir heyecan… Furkan Palalı, Hazal kaya ve Tuğçe Kazaz’ın başrolde oynayacağı dizi Makedonya’da çekilecek.
Son Yaz” dizisinin en büyük etkeni  Hazal Kaya.olacak. Hazal Kaya severler diziyi kesinlikle izlemek isteyecek. Ama yinede dizinin duruşu, kesinlikle bir “Adını Feriha Koydum” olmadığı için, diziyi çok farklı bir kitlenin sahip çıkacağı da muhtemel görünüyor. Fakat yapım olarak güçlü bir noktada olan Adam Film, bu sezon çok fazla yapım ile sezonu karşıladığı için bir yandan da endişe duymamak elde değil. Çünkü çok fazla proje ile yola girişen yapımcıların dizileri “nedendir bilinmez” hep zamanla kan kaybediyor. Yine de “Son Yaz”da sezonun iddialı duran dizileri arasında…

SON YAZ DİZİSİNİN KÜNYESİ

Makedonya’da çekilecek olan Son Yaz dizisinin başrollerini Hazal Kaya ve Tardu Flordun paylaşıyor. Balkan Savaşı ve sonrasında bölgedeki Türklerin yaşadığı acıları ve göçü konu alan “Son Yaz” dizisi, Eylül ayında atv ekranlarında seyircisiyle buluşacak!

Oyuncular: Hazal Kaya, Tardu Flordun, Tuğçe Kazaz, Furkan Palalı
Yönetmen: Tarkan Karlıdağ ve Doğan Ümit Karaca
Yapımcı: Serdar Akar – Adam Film
Senaryo: Kürşat Başar

Son Yaz Balkanlar 1912 1. Bölüm Fragmanı

Son Yaz Balkanlar 1912 1. Bölüm Fragmanı

Son Yaz Balkanlar 1912’nin 1. Bölüm (Tanıtım) Fragmanı

http://www.youtube.com/watch?v=WeQkqmTJOTo

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap