Buradasınız : Ana Sayfa //Moda//Her Mevsime Uygun Ayakkabı Modelleri  TakaTuka.com’da!

Her Mevsime Uygun Ayakkabı Modelleri  TakaTuka.com’da!

İki yıllık bir geçmişe sahip olmasına rağmen online ayakkabı sektöründe sağladığı güven ve yüksek müşteri memnuniyeti ile sektörün lider web sitelerinden olan TakaTuka.com, dünya ayakkabı modasına yön veren 60’dan fazla ayakkabı markasının binlerce modelini, sezon ürünleri, sezon sonu indirimli ürünleri ve dönemsel kampanyalarla ayakkabı severlere sunuyor.

Dört mevsim için her kesime ve her ihtiyaca uygun ayakkabı modellerini tek bir platformda sunan TakaTuka.com, sağlamlığı ve rahatlığı ile ünlü Keen, New Balance, Sperry, Vans, Skecher ve Crocs gibi gibi pek çok ünlü markanın yeni sezon modellerini sizlerle buluşturuyor.

TakaTuka Ana Sayfa

TakaTuka

Dünyanın önemli markalarından aldığı güç ile her ihtiyaç için geniş model yelpazesi sunan TakaTuka.com, özellikle spordan vazgeçemeyenler için bünyesinde barındırdığı Skechers markası ile dikkat çekiyor. Spor yapanların ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilen özel taban teknolojisi ile ultra hafiflik sunarken, yüksek yastıklama sağlayan iç tabanı ile yürürken ve koşarken oluşan şok darbelerinin emilmesi sağlanıyor. Ayağın doğal hareketine destek veren yapısı ile yastık üzerinde yürüyormuş hissi yaratan Skechers, hareketli ve tarz tasarımlarıyla sportif şıklığını yansıtmak isteyenler için de ilk alternatifler arasında yer alıyor. Büyüklerin yanında minik ayakkabı severleri de unutmayan TakaTuka.com,  Stride Rite, Crocs, Bobux, Robeez, New Balance gibi markların geniş ürün seçeneğini sunuyor. Online ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren web sitelerine oranla çocuk ayakkabıları ürün segmentinde lider konumda yer alan TakaTuka.com, özellikle New Balance markası enerjik tasarıma sahip tarz ayakkabılarıyla minik sporseverlerin ilgi odağını oluşturuyor.

Karmaşadan uzak sade site tasarımı ve sunduğu hizmet kalitesi ile fark yaratan TakaTuka.com, müşteri hizmetleriyle de sektörde bir adım önde yer alıyor. İlk kurulduğu andan itibaren müşteri memnuniyetine odaklanan TakaTuka.com, müşterilerin sadece telefonda iletişim kurma zorunluluğunu ortadan kaldırarak, ziyaretçilerin web sitesinde yer alan “Online Chat” sistemiyle, sorularını anında yanıtlıyor. İşitme ve konuşma engelli vatandaşlarımız için de büyük avantaj sağlayan sistem; TakaTuka.com’da yer alan “Canlı Destek” butonuna tıklanarak aktif hale geliyor. TakaTuka.com, ücretsiz kargo, birçok markada aynı gün kargo, 30 gün ücretsiz iade ve değişim garantisini de tüketicilerine sunuyor.

Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor. Düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap