Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Her Şey Yolunda Merkez Oyuncuları

Her Şey Yolunda Merkez Oyuncuları

Limon Yapım, Show TV’ye “Her Şey Yolunda Merkez” adlı komedi – aksiyon dizisi çekecek. Dizi, bir polis okulundaki öğrenci ve öğretmenlerin yaşadıkları ilginç ve komik olayları ekrana taşıyacak.

Her Şey Yolunda Merkez Oyuncuları

Her Şey Yolunda Merkez Oyuncuları

Yılın en iyi komedi dizilerinden İşler Güçler’in yapımcı firması Limon Yapım’dan yeni bir komedi dizisi geliyor. Çekimine önümüzdeki hafta başlanacak yeni dizinin yapımcılığını Hayri Aslan yönetmenliğini ise Ömer Uğur yapıyor. Dizinin senaryosu ise Caner Güler tarafından yazılmakta.

Emniyet teşkilatının temel direği olan polis memurlarının, polis okuluna seçildikleri günden, polis memuru olarak göreve başlayacakları güne kadar aldıkları eğitimleri, yaşadıkları sorunları, polislik mesleğinin gerçeklerini ve tabii ki aşklarını anlatan “Her Şey Yolunda Merkez” herkesin beğenisini toplayacak.

Dizinin başrollerinde; İpek Tuzcuoğlu, Bülent Alkış, Berk Atan, Aslıhan Güner, Murat Akkoyunlu, Orçun Kaptan, Bora Akkaş, Gökhan Alkan, Cem Avnayim, Hakan Bilgin, Burçin Abdullah, Aykut Taşkın, Şirin Saraçoğlu, Tuğçe Kurşunoğlu, Eray Türk, Arzu Oruç, Selda Car ve bir çok yetenekli genç oyuncu yer alıyor.

Her Şey Yolunda Merkez”, okulda aldıkları eğitimleri, yaşadıkları sıkıntıları, onları bekleyen zorlukları ve polis mesleğinin gerçeklerini kimi zaman komik, kimi zaman da dramatik bir dille anlatacak.

Aslıhan Güner - Herşey Yolunda Merkez

Aslıhan Güner – Herşey Yolunda Merkez

Herşey Yolunda Merkez Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda Geniş Aile dizisinde Zekai karakterini canlandıran Bora Akkaş, Aslıhan Güner, Berk Atan gibi genç isimlerin yanı sıra İpek Tuzcuoğlu, Bülent Alkış, Murat Akkoyunlu, Hakan Bilgin ve Orçun Kaptan gibi tecrübeli isimler de var.

Bora Akkaş - Herşey Yolunda Merkez

Bora Akkaş – Herşey Yolunda Merkez

Berk Atan - Herşey Yolunda Merkez

Berk Atan – Herşey Yolunda Merkez

Herşey Yolunda Merkez Tanıtım Fragmanı

Etiketler: , , , ,

2 Yorum yapılmış " Her Şey Yolunda Merkez Oyuncuları "

  1. lanyin dedi ki:

    lujvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

  2. burak alkan dedi ki:

    bende oyuncu olmak istiyorum ne yapmalıyım

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap