Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Hititya Madalyonun Sırrı Filmi [Fragman] izle

Hititya Madalyonun Sırrı Filmi [Fragman] izle

Tüm dünyada ve ülkemizde izlenme rekorları kıran Harry Potter’ın Türk versiyonu olarak lanse edilen Hititya: Madalyonun Sırrı filminin çekimlerine başlandı. Filmde tanıdık simaların yanı sıra yabancı oyuncularda yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Alman Verena S. Freytag’ın oturduğu filmin yapımcılığını Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin, Propaganda ve Ulak filmlerinin de yapımcılığını üstlenmiş olan Cengiz Deveci yapıyor. Hititya Madalyonun Sırrı filmi ile ilgili ayrıntılı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz. Hititya Madalyonun Sırrı filminin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz yazımıza ilave edeceğiz.

Hititya Madalyonun Sırrı Filmi

Hititya Madalyonun Sırrı Filmi

Hititya Madalyonun Sırrı Filmi

Hititya Madalyonun Sırrı Filmi Oyuncuları

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde ’Osman’ karekterini canlandıran Emir Berke Zincidi, Türkiye ve yurt dışında beğeniyle izlenen tiyatro ve sinema oyuncusu Serra Yılmaz ile ’Kurtlar Vadisi’nin ’Memati’si Gürkan Uygun ile Avni Yalçın, Uğurkan Erez, Okan Yalabık, Mete Horozoğlu ve Engin Akyürek, Alman oyuncu Bruno Eyron gibi isimler rol alıyor.

Hititya Madalyonun Sırrı Filmi Konusu

Filmde arkeolog bir baba (Bruno Eyron) ve Asya adında özel güçlere sahip bir annenin çocukları; Alaz (Emir Berke Zincidi), Nehir (Nehir Çağla) ve Yaman (Egemen Zincidi) öldüğüne inanmadıkları annelerini ararken Hititya adlı paralel bir evrene geçmelerini ve bu evrende sahip oldukları özel güçlere kavuşmalarının hikayesi anlatılıyor. Filmde; ’Kötülükler Dünyası’nın efendisi Zebab (Gürkan Uygun); çocukların annelerini kurtarmaması ve kehaneti gerçekleştirilememesi için elinden geleni yapıyor.

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap