Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Altyazılı Fragman

Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Altyazılı Fragman

Serinin ilk bölümünden itibaren birbirinden lüks ve hızlı arabalarla kalplerimizi fetheden Hızlı ve Öfkeli, 6. filmle yeniden yüreklerimizi hoplatmaya geliyor. Hızlı ve Öfkeli 6‘da serinin diğer filmlerinde rol alan oyuncuların çoğu yine karşımızda olacak. Hızlı ve Öfkeli 6 ile ilgili ayrıntılı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilir, Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Fragmanı’nı izleyebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 6 izle

Hızlı ve Öfkeli 6

Hızlı ve Öfkeli 6 Özeti

Hızlı ve Öfkeli 6 izle, Hızlı ve Öfkeli 6 oyuncular, Hızlı ve Öfkeli 6 konusu, Hızlı ve Öfkeli 6 özeti, fast and furious 6 izle, fast and furious 6 oyuncular, fast and furious 6 konusu, fast and furious 6 özeti

Dom ve Brian’ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir.

Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinası olan paralı askerlerden oluşmaktadır başındaysa Letty adında acımasız ve eski bir asker yer almaktadır. Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine çekmektir.

Hobbs, Dom’a takımını Londra’da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder.

Vin Diesel ve Paul Walker’ın sinema tarihine soygun ve araba kovalamacası olarak geçen ünlü serisinin son halkası olan film bu sefer İspanya’da ve İngiltere’de çekildi. Yapımın yönetmenliğini ise seride yapımcı kimliği ile de yer alan Justin Lin üstlenirken, senaryo Chris Morgan’a ait.

Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Altyazılı Fragman

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap