Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//How i Met Your Mother Dizisi Bitti mi? Final Bölümü Ne Zaman?

How i Met Your Mother Dizisi Bitti mi? Final Bölümü Ne Zaman?

Dünyada en çok izlenen dizilerin arasında olan komedi dizisi ‘How i Met Your Mother‘ oyuncuları ve yapımcısı 9. Sezonda diziyi bitereceklerini açıkladı. Birçok kişinin çok üzüleceği bu habere sevilen dizinin nasıl bir sonu olacağı ise merak konusu. Ted’in sekiz sezondur çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştıklarını anlatan fakat her bölümde arkadaşları Robin, Marshall, Lilly ve Barney’le olan maceralarının anlatıldığı dizi seyircilerini kahkaha tufanına sokuyordu. 9.sezonda sonu gelen dizi de en çok merak edilen Ted Mosby‘in kiminle evlendiği? How i Met your mother ne zaman bitecek? How i Met your mother son bölüm ne zaman?

CBS televizyon kanalı, çok sevilen ve ne zaman biteceği büyük merak konusu olan dizinin bir sezon daha oynadıktan sonra biteceğini belirtti.

Twentieth Century Fox Başkanı Dana Walden, 9. sezonda dizinin Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris ve Alyson Hannigan’dan oluşan kadrosunda herhangi bir değişiklik olmayacağını söyledi. Walden, son on yılın en iyi komedi dizilerinden biri kabul edilen, ”How I met Your Mother”ın yaratıcıları Carter Bays ve Craig Thomas’ın sevilen diziye uygun bir final bulacaklarından ve merak edilen, ”Anne”nin kim olduğunu sonunda açıklayacaklarından emin olduğunu ifade etti.

How I Met Your Mother 9.Sezon Finali

How I Met Your Mother 9.Sezon Finali

19 Eylül 2005’ten bu yana yayında olan ”How I Met your Mother”ın ilk 113 bölümünü Pamela Fryman, 6 bölümünü Rob Greenberg ve son bölümü de dizi oyuncularından Harris yönetmişti. Çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştığını 2030 yılında anlatmaya başlayan Ted Mosby’in (Radnor), 25 yıl önce arkadaşları Marshall Eriksen (Segel), Robin Scherbatsky (Smulders), Lily Aldrin (Hannigan) ve Barney Stinson (Harris) ile yaşadıklarını konu alan dizi, CBS’in en çok rayting elde eden dizilerinden biri olmuştu.

Etiketler: ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap