Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Hükümet Kadın Filmi [Fragman] izle Saba Tümer 31.01.2013

Hükümet Kadın Filmi [Fragman] izle Saba Tümer 31.01.2013

Saba Tümer 31 Ocak 2013 Demet Akbağ

Hükümet Kadın Filmi 1 Şubat 2013 Tarihinde Vizyona girecek

1 Şubat 2013 tarihinde vizyona girecek film Demet Akbağ  lokomotifliğinde büyük ses getireceğe benziyor. Son dönemlerdeki Türk sinemasının mercek altına aldığı doğuda yaşamı konu eden film oldukça komik sahneler ile bezenmiş. Yönetmen,senaryo ve oyuncu koltuğunda yine ünlü bir isim Sermiyan Midyat bulunuyor.

Hükümet Kadın Filmi Oyuncuları:Demet Akbağ, Cezmi Baskın, Sermiyan Midyat, Bülent Çolak, Burcu Gönder

Hükümet Kadın Konusu : Yazı alıntıdır

8 Çocuklu Midyatlı sıradan bir kadın olan Xate’nin komşularından tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıydı. Bir gün, başına gelenler onun da Midyatlılar’ın da hayatını değiştirdi! Okuma yazması olmayan Xate Midyat Belediye Başkanı oldu! Mutfak işlerine girişir gibi giriştiği devlet işlerinde çocuklarının kendi aralarındaki çocukça rekabeti Midyat halkına kahkahalar attıran maceralara neden oldu. Ama hiçbir şey Xate’yi yolundan döndürmedi.

Hükümet gibi kadın Xate, işleri elinin hamuru ile çözmenin yolunu her seferinde buldu. Midyat’ta henüz kimse farkında olmasa da sadece onun için değil tüm ülke için hayat eskisi gibi değildi aslında. Ama en azından Midyat’ın değişimine giden yol, kahkahalarla doluydu!

Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Sermiyan Midyat da aynı zamanda filmin oyuncularından biri. Demet Akbağ, yedi oğlu ve bir kızı ile kendini Belediye Başkanı olarak bulan Xate karakteri ile sinema perdesinde yine unutulmayacak bir karakter yaratıyor ve seyirciye yine neşe dolu bir film vaadediyor.

Hükümet Kadın Afiş

Hükümet Kadın Afiş

Hükümet Kadın Filmi Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=w8D6NLTCjmo

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Hükümet Kadın Filmi [Fragman] izle Saba Tümer 31.01.2013 "

  1. melis dedi ki:

    ne kadar fiyatı?

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap