Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//İbrahim Hacıosmanoğlu Kimdir?

İbrahim Hacıosmanoğlu Kimdir?

Spor Toto Süper Lig’de sezonun sona ermesinin ardından, bugün Trabzonspor’da yeni yönetim için seçim yapıldı. Seçimi İbrahim Hacıosmanoğlu kazandı. 67. Genel Kurul’da 1571 oy alan İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Kulübü’nün yeni başkanı oldu. İbrahim Hacıosmanoğlu oy sayımı tamamlanıp Trabzonspor’un yeni başkanı olduktan sonra, Başkanlık döneminde yapacaklarına dair açıklamalarda bulundu.

İbrahim Hacıosmanoğlu

İbrahim Hacıosmanoğlu

İLK AÇIKLAMA: EMEK HIRSIZLARINA KARŞI DİK DURACAĞIZ

İbrahim Hacıosmanoğlu seçimin ardından şunları söyledi:

“Trabzon sevdalılarının gönlünde yerimiz vardı. Oy veren-vermeyen herkese teşekkür ederim.Trabzonspor Başkanı konuşmaz, icraat yapar. Güçlü liderler yanında kendisinden güçlü insanlar taşır. Emek hırsızlarına karşı dik durmak lazım. Biz konuşmayacağız ama yönetim kurulunda çok değerli arkadaşlarımız var. Bu koltuğun ne kadar kutsal olduğunu biliyoruz. Haksızlıklara karşı mücadelenin adı kavgaysa kavga edeceğiz. Kader arkadaşım İbrahim Usta’ya çok teşekkür ediyorum. Padişah gibi oturmayacağız. Hizmet edeceğiz. Gelecek nesile ahlaklı bir futbol bırakacağız. Kavgacıyız evet ama Türk futbolunu kendi çıkarları için kullananlarla kavga ederiz.”

İŞTE İBRAHİM HACIOSMANOĞLU’NUN YÖNETİM KURULU:

Asil Üyeler: Ali Kemal Başaran, Yaşar Aşcıoğlu, Sebahattin Çakıroğlu, Murat Türköz, Ali Uzunay, Seyfettin Tayfun Kahyaoğlu, Köksal Güney, Abdi Serdar Üstünsalih, Mehmet Uğur Bozoğlu, Muhammet Kara, Engin Hacısalihoğlu, Onur İncehasan, Mehmet İrfan Çoşkun, Osman İlyas,
Yedekler: Yakup Aslan, Erol İbrahimağaoğlu, Ahmet Emre Turan, Köksal Sadıklar, Ömer Demir, Çetin Kansız, Mehmet Terzi

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap