Buradasınız : Ana Sayfa //Dünya Haberleri//İki Vajinalı İngiliz Kadın

İki Vajinalı İngiliz Kadın

ABD’li yatırımcı Brian Sloan, en güzel vajinayı taklit ederek bir seks oyuncağı üretebilmek için ‘Vajina güzellik yarışması’ düzenledi.

eks oyuncakları üreten bir girişimci ve aynı zamanda ‘Autoblow adlı meşhur seks oyuncağının yaratıcısı olan ABD’li Brian Sloan, dünyada bir ilki gerçekleştirerek ‘Vajina güzellik yarışması’ organize etti. Sloan, internet üzerinden başlattığı yarışmayı, ürünlerinden birinin tasarımında ‘en güzel vajina’yı doğrudan taklit edebilmek için yaptı.Yarışma süresince kadınlar, kendi vajinalarının fotoğrafını çekerek yarışmanın yapıldığı siteye yükledi. Yarışma sonunda birinciye 5.000 dolar, ikinciye 2.500 dolar ve üçüncüye de 1.250 dolar ödül vadedildi.

Elite Daily ekibi Brian Sloan’ın peşine düşerek Berlin’de yarışmanın ilk üçüyle geçirdiği birkaç günü videoya çekti.

İki Vajinalı Kadın

İngilitere’de bir televizyon kanalının sabah programına konuk olarak katılan Hazel Jones adındaki kadın, canlı yayında iki vajinalı olduğunu söyledi. İzleyenler arasında şaşkınlık yaratan duruma doktorlar;  “Kadınlar doğduğunda rahimleri iki tüpe benzer bir şekilde olurken zamanla tek rahim şeklini alıyor. Hazel’de bu olay gerçekleşmemeiş. Vücudunda iki vajina ve iki döl yatağı oluşmuş.” şeklinde açıklama getirdi.

iki vajinalı kadın

Hazel Jones – iki vajinalı kadın

Konuyla ilgili konuşmaya devam eden iki vajinalı kadın, arka arkaya iki regl dönemi yaşadığını ve bekaretini iki kere kaybettiğini sözlerine eklemeyi de ihmal etmedi.

27 yaşındaki İngiliz kadın Hazel Jones’a ABD’li p0rn0 film şirketi Vivid Entertainment tarfından film başına 1 milyon dolar teklif edildi. Şirket kurucusu Steven Hirsch’in Jones’a bir mehtup yazarak bu teklifi bizzat ilettiği belirtildi.

Mektupta Hirsch, Jones’a “sıradışı bir kadın” olduğunu ve şirketinde görmek istediğini iletti. Hazel Jones’un bu teklife henüz yanıt vermediği ifade edildi.

Diğer bir 2 vajinası, 2 rahmi ve 2 rahim ağzı olan kadın haberi yine İngiltere’den geldi. İngiltere de yaşayan ve modellik yapan Cassandra Bankson (22) yıllardır aralıklarla çektiği sırt ağrısı şikâyetiyle doktora başvurunca yapılan testlerde 2 vajinası, 2 rahmi ve 2 rahim ağzı bulunduğunu öğrendi.

Cassandra Bankson

Cassandra Bankson

Etiketler: , , , ,

1 Yorum yapılmış " İki Vajinalı İngiliz Kadın "

  1. dünyasapıkları çoğalıyor dedi ki:

    biz türk halkı olarak sapığız yoksa şu an bu haberin altında benim yorumum olmazdı…ne mutlu türk sapıklığı…

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap