Buradasınız : Ana Sayfa //Beşiktaş Köşesi//İKİSİ DE KALACAK !

İKİSİ DE KALACAK !

Yönetim, Tayfur Havutçu‘nun bütün takımların başında olmasını istedi. Havutçu-Carvalhal: için el ele vererek hep birlikte çalışırız.

Tayfur Havutçu‘nun pazartesi günü Metris‘ten tahliye olmasının ardından ‘takımın başında kim olacak?’ sorusu yanıtını buldu. Havutçu ile çalışmak isteyen, Carvalhal’i de gözden çıkaramayan Siyah-Beyaz yönetim, çözümü Tayfur HocaGenel Koordinatörlük görevine getirmekte buldu. Havutçu bütün futbol takımlarının başına getirilirken; Carvalhal’in görevde kalmasına karar verildi. Bu yola gidilmesinde Başkan Demirören’in “İkisini de kaybetmek istemiyorum” demesinin etkili olduğu bildirildi.

İki teknik adam, dün yönetici Cengiz Zülfikaroğlu’nun da bulunduğu toplantıda Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri‘nde bir araya geldi.Beşiktaş‘ın menfaati için el ele verir birlikte çalışırız” diyen Havutçu ve Carvalhal’in buluşmasında duygusal anlar yaşandı. Havutçu, Portekizli hocaya sarılarak “Cezaevindeyken elini maketime attığın görüntüler beni duygulandırdı. Sana sonuna kadar destek veriyorum” derken; Carvalhal de “Seni aramızda görmek büyük mutluluk” ifadesini kullandı. Havutçu, futbolcularla da tek tek tokalaştı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap