Buradasınız : Ana Sayfa //Beşiktaş Köşesi//İnönü’de Mucizelere Yer Yok!

İnönü’de Mucizelere Yer Yok!

Beşiktaş, Portekiz’de 2-0’lık sonuçla devirdiği Braga‘yı bugün Dolmabahçe’de ağırlıyor, zorlu sınav saat 22.05’te başlıyor. Rakip mucize peşinde koşuyor, ama…

UEFA Avrupa Ligi’nde yoluna dolu dizgin devam eden Beşiktaş, bugün tarihi bir karşılaşmaya çıkıyor. Siyah-Beyazlılar, Portekiz’de 2-0’lık sonuçla devirdiği Braga’yı, Fiyapı İnönü Stadı’nda ağırlıyor. Saat 22.05’te başlayacak karşılaşmaya avantajlı çıkacak olan Siyah-Beyazlılar, tedbiri de elden bırakmıyor. Başkanlık krizi, üst üste yaşanan sakatlıklar ve ekonomik zorluklara bir sünger çekmek isteyen Kara Kartallar, Braga’yı elemek ve rahat bir nefes almak istiyor. Fiyapı İnönü Stadı’ndaki kritik mücadele öncesinde taraftarlar da takımlarına sahip çıkıyor. Maç biletleri büyük ölçüde tükenirken, tribünde özel bir gösteri yapılacağı kulaktan kulağa dolaşıyor.

 

‘Turu daha geçmedik’

Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal da temkinli davranıyor. Dün öğrencileriyle kısa bir toplantı yapan Portekizli çalıştırıcı, “Biz daha turu geçmedik, kimse Madrid planları yapmasın. Üstelik daha onlar da tur atlamış değil… Sadece avantajlıyız. Maça çıkmadan turu geçemeyiz. Braga’nın kaybedecek bir şeyi yok. İlk dakikadan itibaren risk alıp, üzerimize geleceklerdir. Eğer ilk maçın etkisinde kalırsak büyük acılar çekeriz. Sakin, temkinli ve olabildiğince topa sahip olmalıyız. 90 dakika bitene kadar aynı ciddiyetle mücadele edeceğiz” diye konuştu.

 

Etiketler: , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap