Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//instagram Canlı Yayın Nasıl Yapılıyor?

instagram Canlı Yayın Nasıl Yapılıyor?

instagram Canlı Yayın Yapamıyorum?

Periscope veya Facebook Live gibi, canlı video yayını  furyası hızla yayılıp çok sevilince canlı video yayın özelliği instagram içinde talep görmüştü. instagram bu tisteğe kısa süre önce cevap vermişti ancak canlı video özelliği Türkiye’de kullanıma 24.01.2017 Salı günü başladı. instagram ile içiçe olanların hemen farkedip heyecanla beklediği canlı video yayını için hemen hesaplara girildsede kısa süreli kafa karışıklığı ve instagram canlı video yapma konusunda acemilikler yaşandı. Peki  instagram canlı video yayını nasıl yapılır?

instagram Canlı Yayın

instagram Canlı Yayın

Öncelikle ”Hikayen” tıklayınca altta Normal, Boomerang, Eller Serbest menüsünün soluna Canlı olarak yeni bir ikonun eklendiğini görmeniz gerekecek, Canlı ikonu yoksa maalesef instagram’ınızı güncellemeniz ya da bu ikonun sizin içinde açılmasını beklemeniz gerekecek.

NOT : Birde sizlere canlı yayınla ilgili yaşayabileceğiniz riskleri de un utmamanızı hatırlatmak isteriz. Zira canlı yayında sizin dışınızda ki durumlar ile birlikte kendinizle ilgili durumlarında kontrolünüzden çıkabileceğinizi göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca instagram takipçi listeniz ya da herkese açık bir instagram hesabınız varsa bunlardan gelecek tüm dönütlere olumlu ya da olumsuz hazır olmanızda gerekecek.

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap