Buradasınız : Ana Sayfa //Çözüm Merkezi//Iphone ve Ipad Facebook Uygulaması Güncelleme Sorunu 2017

Iphone ve Ipad Facebook Uygulaması Güncelleme Sorunu 2017

Iphone ve Ipad Facebook Güncelleme Sorunu 2017

iPhone ve iPad cihazlarındaki Facebook uygulamasını güncellemeye çalışanların sıklıkla karşı karşıya kaldığı  “Uygulama İndirilemiyor” hatasını sık sık alıyor olabilirsiniz. Merak etmeyin öncelikle herkesin yaptığı gibi sizde Uygulamayı silip tekrar yüklemek istediğinizde benzer hata ile karşılaşıyor olabilirsiniz çünkü cihazınıza ilk olarak eski versiyon (bir önceki) indiriliyor ve hemen ardından sonra tekrar güncelleme istiyor olacak. Ardından yine hata veriyorsa genelde  Facebook’un iOS platformunda yaşadığı sorun ya da yeni yayınlanan güncelleştirmeler yüzünden olabilir. 2017

Zaman zaman bu tür sorunlar yaşanabildiği için bizim tavsiyemiz bu tür programların güncellemelerini yüklemeden önce kısa bir araştırma ve bekleme ardından güncelleme yapmanız. Çünkü bu tür büyük şirketler sorunu ve açıkları kısa sürede tespit edip giderebilecek güçteler.

Ama yinede ıphone ve ıpad leriniz ile ilgili yaşadığınız sorun ya da çözüm önerilerini diğer okurlarımız için Yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

ıphone facebook sorunu

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap