Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//istanbul Emniyeti’nde Tayinler

istanbul Emniyeti’nde Tayinler

Polis Müdür ve Amirlerinin Atamaları Yapıldı

Emniyet Teşkilatı’nın 2012 yılı Genel Atamaları kapsamında Emniyet Müdürü ve Emniyet Amiri rütbesindeki yönetici personelin atamaları yapıldı. Bu kapsam da İstanbul Emniyeti’n de ki toplam 927 personelin görev yeri değişti.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 2. Bölge zorunlu hizmetini tamamlayarak 1. Bölge kadrolara dönüşe tâbi personel, 2. Bölge zorunlu hizmet sırası gelen personel ve bölge içinde nakil talebinde bulunan personelin durumları incelenerek atamaları yapıldı.

455 PERSONELİN GÖREV YERLERİ DEĞİŞTİ

2012 yılı genel atamalarında 1. Bölge kadrolardan 2. Bölge kadrolara toplam 472 personelin Zorunlu Bölge atamaları, 2. Bölge kadrolardan 1. Bölge kadrolara ise toplam 455 personelin atamaları gerçekleşti.

Kadrosuzluk, eş, sağlık, ilgili daire planlaması gibi nedenlerle ve birimlerin personel talepleri çerçevesinde toplam 230 personelin bölge içi atamaları yapıldı.

Yüksek ve Merkez Değerlendirme Kurulu’nca rütbe terfisine karar verilen toplam 2 bin 362 personelin de bulundukları kadrolarda rütbe terfileri yaptırıldı.

YENİ ATANANLAR  TEMMUZDA GÖREVE BAŞLAYACAK

İstanbul Emniyet Müdürlüğü şube müdürlükleri ve ilçe emniyet müdürlüklerinde 2. sınıf emniyet müdürü olan 20, 3. sınıf emniyet müdürü olan 20, 4. sınıf emniyet müdürü olan 26, emniyet amiri olan 26 ve baş komiser olan 13 görevli, rutin personel atamaları kapsamında İstanbul’dan başka illere tayin oldu.

Polis müdür ve amirlerinin, temmuz ayının ortasından itibaren tayin edildikleri illerde göreve başlayacakları bildirildi.

Polis müdür ve amirlerinin

Polis müdür ve amirlerinin

 

 

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap