Buradasınız : Ana Sayfa //Lüzumlu Bilgiler//İstanbul’da Su Kesintisi Yapılacak Semtler 03 Nisan 2013

İstanbul’da Su Kesintisi Yapılacak Semtler 03 Nisan 2013

Yaşamın kaynağı ”su’‘ deriz dost meclislerinde, ama ne zaman suyun yokluğu ve eksikliğini hissetsek o zamanlar anlarız gerçek kıymetini . Bunu en iyi hissettiğimiz zaman ise evimizde musluğa elimizi attığımızda gelen tıs sesisidir… İşte o zaman anlar ve deriz susuzda olmuyor canım :))) Bu girizgahın ardından haberimizde yer alan İstanbul’da su kesintisi yapılacak yerler yazımızın ayrıntılarına geçiyoruz.

İstanbul’da Su Kesintisi Yapılan Semtler 03.04. 2013

İSKİ’den yapılan açıklamaya göre Terkos Osmangazi – İkitelli Terfi Merkezi’nde yapılacak değişim çalışmaları nedeniyle 3 Nisan Çarşamba günü 00.00 – 24.00 saatleri arasında 24 saat süreyle Eyüp, Bağcılar, Başakşehir, Esenler, Arnavutköy ilçelerinin bazı bölgelerinde su kesintisi yapılacağı belirtildi .

İSKİ Su Kesintisi Açıklaması 03 Nisan 2013 Çarşamba

Açıklamanın ayrıntılarına göre İstanbul’da su kesintisi yapılacak bölgeler şöyle: Eyüp; İhsaniye, Işıklar, Akpınar, Odayeri ve Işıklar Mahalleleri. Bağcılar’da; Mahmutbey, Yeni, Güneşli, Yüzyıl, Göztepe, Fatih, Demirkapı, Evren Mahalleleri, İstoc, Matbaacılar Sitesi ve Oto Center. Başakşehir’de; İkiltelli Organize Sanayi Bölgesi, Başakşehir 1.2.4.5. etaplar, Onurkent, Deprem ve Oyak Konutları, Esenler’de; Atışalanı, Oruç Reis ve Turgut Reis Mahalleleri. Arnavutköy’de ise; yaklaşık olarak bölgenin tamamı.

Bu bölgelerde yaşayan vatandaşların su kesintisinden mağdur olmaları adına önlem ve planlamalarını bu yönde yapmaları yararlarına olacaktır.

İSKİ Su Kesintisi Açıklaması

İSKİ Su Kesintisi Açıklaması

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap