Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap Tavsiyeleri//İvana Sert’in Kitabı ‘Bizimlesin’

İvana Sert’in Kitabı ‘Bizimlesin’

Show TV’de gündüz kuşağında yayınlanan ve hanımlar tarafından büyük ilgiyle izlenen Bugün Ne Giysem? programının üç sunucusundan birisi olan ve Türkiye’de moda ikonu haline gelen ünlü isim Ivana Sert, moda hakkında deneyimlerini bir kitapta toplayarak hayranlarının beğenisine sundu. Ivana Sert, Bizimlesin (Stil Sahibi Olmanın Sırlarını Keşfetmek İstiyorsan Bizimlesin) ismini verdiği kitabında okurlarına vücut tiplerine göre giyinmenin püf noktalarını sunuyor ve hangi ortamda nasıl kıyafetlerin giyilebileceği hakkında tüyolar veriyor. Destek Yayınları’ndan çıkan Bizimlesin Kitabı hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bizimlesin Kitabı Ön Kapak

Bizimlesin Kitabı - Ivana Sert

Bizimlesin Kitabı – Ivana Sert

Bizimlesin Kitap Özeti

“Ben kusursuz değilim!
Kimse kusursuz değil, benim farkım kusurlarımı nasıl örteceğimi bilmek.
İstedim ki siz de kendinizi tanıyın, güzel yerlerinizi öne çıkarın ve kusurlarınızı örtün. Unutmayın herkes stil sahibi ve şık olabilir!
Her kadının kendi stilini yaratıp güzel olabileceğine yürekten inanıyorum. Çünkü güzel olmasını bildikten sonra her kadın güzeldir…
Kendini sevmek, kendine güvenmek, kıyafeti en iyi şekilde taşımak ise stil sahibi olmanın temel unsurlarıdır.
Bu kitapta tüm bunları anlatırken, kendine yakışanı bilmek, hangi bölge nasıl kapatılır, hangi bölge nasıl vurgulanır, vücudunuzu nasıl tanırsınız, hangi renkler birbirine gider, yüz şeklinize en uygun makyaj nasıl yapılır gibi birçok konuda size temel bilgi vermeye çalıştım. Hatta kadınların yaş aldıkça güzelleştiğine inandığım için kitapta sadece genç kızların değil, yaş almış kadınların da yararlanacağı bilgilere yer verdim. Stil sahibi olmayı parayla satın alamazsınız. Aslında paraya da çok fazla ihtiyaç yoktur. Kendinizi, vücudunuzu tanıyıp doğru kombinasyonları yaparak giyinirseniz, üstelik kendinize olan güveninizle de giydiklerinizi doğru taşırsanız hem şık, hem de stil sahibi olursunuz.
Şimdi açın gardırobunuzu, giymediğiniz kıyafetlerden arının ve yeni stilinizle gözleri kamaştırın!”
İvana Sert

Bizimlesin Kitabı Fiyatı ve Yayın Bilgileri

Liste Fiyatı: 19,00  TL.
Yayın Yılı: 2012
Kitap Kağıdı
168 sayfa
16,5×24 cm
Karton Kapak
ISBN:6054607372
Dili: TÜRKÇE

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap