Buradasınız : Ana Sayfa //Yarışma Programları//İzzet Pinto [Işığın Hiç Sönmesin Yarışması Sunucusu] Kimdir?

İzzet Pinto [Işığın Hiç Sönmesin Yarışması Sunucusu] Kimdir?

Işığın Hiç Sönmesin Yarışması Başvuru Formu

O Ses Türkiye’ye rakip gösterilen yeni ses yarışması Işığın Hiç Sönmesin yarışması hakkında detaylar yeni yeni ortaya çıkarken, sesine güvene isimler Işığın Hiç Sönmesin yarışmasına nasıl başvururum sorusunun peşine düştüler. Şimdilik Işığın Hiç Sönmesin ile ilgili çok fazla ayrıntı yok ama takibimizde ve yazımızda gelişmeler yer alacak.

İzzet Pinto Kim?

İnternet ortamında İzzet Pinto‘nun yaşam öyküsü ve başarıları dışında çok şey bulmak mümkün değil. 35 yaşında İstanbul doğumlu ve Yahudi kökenli olmasının dışında çok fazla bilgi yok. Sanırız bu kendisinin kişisel tercihi ama İzzet Pinto‘nun yaşantısıyla ilgili çarpıcı dönüm noktaları şöyle gözüküyor.

17 yaşında lise son sınıf eğitimi için  gittiği Amerika’da 500 mezun arasından ilk 20’ye girmeyi başarmış ve San Francisco Üniversitesi’ni kazanmış olmasına rağmen yaz tatilini geçirmek için döndüğü Türkiye’de üniversiteye devam etmek yerine ticaret ile uğraşmak üzere hayatının en önemli kararlarından birini almış.  İki sene boyunca Türkiye’de kırtasiye ve elektronik sektöründe çalıştıktan sonra ticaretin merkezi olan Uzakdoğu’ya taşınmaya karar vermiş. 19 yaşında Bangkok’a yerleştikten sonra ticari olarak dipleri görüp sokak satıcılığı yapmasının ardından dünyaya Türkiye’den kitap, program, film vb. ne bulduysa pazarlama yolunun ne kadar büyük bir pazara dönüşeceğini keşfederek işe koyulmuş. Şimdilerde İzzet Pinto’nun kurduğu Global Agency şirketi bir çok dizi, film, yarışma programını yurt dışında yapımcılarla buluşturuyor.

Işığın Hiç Sönmesin Yarışma Formatı Nasıl?

Işığın Hiç Sönmesin Yarışması Sunucusu olarakta ekran karşısında izleyeceğimiz İzzet Pinto bu sayede tanınan bir simada olacak. Işığın Hiç Sönmesin Yarışmasının formatı 12 ülkeye satılmış yeni bir ses yarışması olacak. 12 yarışmacının bir çember etrafında sırayla 20 saniyelik periyotlarda şarkı söylerken 3 jüri üyesi de bir yarışmacının ışığını yakacak. Işığı anmayan diğer yarışmacılardan biri seyirci tarafından elenecek. En son kazanan yarışmacı 3 jüri üyesinden seçeceği birinin vokalisti olacak.

Işığın Hiç Sönmesin Yarışması Sunucusu Işığın Hiç Sönmesin Yarışması Sunucusu

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap