Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Jess Molho Kimdir? Jess Molho Kiminle Evli?

Jess Molho Kimdir? Jess Molho Kiminle Evli?

Aramızda Kalmasın TV8 Jess Molho

Ekranların sempatik ve sevimli yüzü olan Jess  Molho öncelikle adıyla ilgi çekmiş ancak insanlara sıcak ve samimi tavırları çok kısa sürede geçince aileden biri hissini yaratmayı başarmış bir isim olarak dikkatleri çekmiştir. Dolayısıyla Jess  Molho ismiyle ilgili bir çok sorular sorulur hale gelince: Jess  Molho nereli, Jess  Molho kaç yaşında? Jess  Molho Türk mü? Jess  Molho’nun dini? Jess  Molho evli mi? Jess  Molho’nun kaç çocuğu var? Jess  Molho’nun babası kim gibi akıllara takılmış bir çok sorunun cevabını yazımızda toplamaya çalıştık diyebiliriz.

Jess Molho Eşi Zeynep  Molho Kim?

Yakışıklı sunucu ve dizi oyuncusu  Jess’in Babası İtalyan annesi Türk kendisi ise çifte vatandaştır. İtalyan Musevisi olan  Jess Molho yahudi dir.  Işık Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nü bitirmiş, Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde de Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. 1994 yılından beri TV sunuculuğu yapan Jess Molho bir çok program, yarışma vb etkinliklerde sunuculuk yanında dizilerde rol almıştır. Zeynep  Molho ile evli olan Jess’in Tibet adında bir erkek ve Maya adında bir kız çocuğu vardır.

Jess Molho boyu; 1.70

Jess Molho kilosu; 52 kg

Rol aldığı diziler; Sihirli Annem, Çocuklar Duymasın, Dadı, Çarli İş Başında, Yaprak Dökümü, Mahşer, Sardunya Sokak, Acayip Hikayeler,  Prenses Perfinya

Sunduğu programlar;  Oryantal Star, Yemek Bahane, Kabul Günü, Jess’le hepsi birinci, Adam Olacak Çocuklar, Her Şey Tadında

Zeynep  Molho Kimdir? Zeynep  Molho Hayatı?

Yaklaşık 15 yıl önce Zeynep’le aynı TV kanalında çalışıyorduk,sunuculuğunu üstlendiğim bir programın yönetmeniydi kendisi diye Jess Molho’nun açıklamalarından işi ile bir varsayıma vardığımız,  Zeynep  Molho ismiyle ilgili haberlerde karşımıza hep  Zeynep  Molho yerine Jess, ailesi ve çocukları ile ilgili haberler çıkıyor. Sanki  Zeynep  Molho ismi hiç yokmuş ya da  Jess  Molho olmasa internette bile yer almayacakmış. Bilinçli midir bilinmez ama  Zeynep  Molho digital ortamda iz bırakmıyor :))

Jess-Zeynep Molho

Jess-Zeynep Molho

Jess – Zeynep Molho’nun ilginç evlilik hikayesi

JESS Molho anlatımıyla : Yaklaşık 15 yıl önce Zeynep’le aynı TV kanalında çalışıyorduk. Zaten bu vesileyle tanıştık. Sunuculuğunu üstlendiğim bir programın yönetmeniydi kendisi. İşin henüz başlarındayken aramızda bir tartışma geçti ve o programdan ayrıldı. Yaklaşık 4 yıl kadar hiç konuşmadık, sadece selamlaşmakla yetindik. Yıllar sonra bir organizasyon için Uludağ’a gittik ve ilişkimizin temeli orada atıldı. Derler ya en büyük aşklar kavgayla başlar diye, işte bizimki de aynen öyle oldu. Birbirimizi tanıdıkça ne kadar zıt ama tamamlayıcı olduğumuzu fark ettik ve 1 sene kadar flört ettikten sonra evlenme kararı aldık.

 

Etiketler: , , , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Jess Molho Kimdir? Jess Molho Kiminle Evli? "

  1. Dilek dedi ki:

    jess molho hakinda az bilgiler var ben bil ,e daha cok bilirim

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap