Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Kaderimin Yazıldığı Gün Elif (Hatice Şendil) kimdir?

Kaderimin Yazıldığı Gün Elif (Hatice Şendil) kimdir?

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Star ekranlarında 2014 Ekim ayında başlaması planlanan ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisi tanıtım ve fragmanları başladı. Bir dönem efsane dizilere imza atan ardından sinema perdesinde daha sık görmeye alıştığımız Özcan Deniz’in yer aldığı görüntüleri gören sevenleri  heyecanla Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin başlamasını bekliyor. ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’  dizisinde baş rollerde Özcan Deniz’e Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Gürbey İleri eşlik ediyor.  Ayrıca, ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisinde bu kadar ünlü isme Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar ve Hakan Meriçliler gibi deneyimli oyuncularda eşlik edecek.  ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’  dizisi konu olarak Antakya’nın en köklü ve en varlıklı çiftçi ailelerinden olan Yörükhan’ların bir varis sahibi olmak uğruna yaşadıkları entirikalarla dolu hikayeyi konu alacak. Kıscası  ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisnde Özcan Deniz’i yine bir köklü ve güçlü aile dizisiyle izleyeceğiz.

Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisinde Özcan Deniz’e Elif rolüyle eşlik edecek isim Hatice Şendil‘i aslında son iki yıldır güçlü hanım ağa ‘Dila Hanım’ rolüyle tanıyanlar bir hayli fazla. Ancak Kaderimin Yazıldığı Gün’dizisinde Hatice Şendil’i bir anda tanıyamaya bilirsiniz. Zira Hatice Şendil, Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde ki  yeni rolü tarım işçisi ‘ELİF’ için tam 10 kilo verdi. Yabancı oyuncuların dizi ve filmlerde ki rolleri için sık sık bu şekilde görünüşlerini değiştirmeleri artık ülkemizde ki sanatçılar tarafından da yaygın olarak tercih edilmeye başladı. Bu saye de yapımcı ve yönetmenlerde bu sayede fizik ve görüşü role uygun olmayabilecek oyun gücü sanatçılarla çalışma fırsatını değerlendirebiliyorlar. Hatice Şendil‘de bir önceki projenin izlerini silebilmek ve 20’li yaşlarındaki masum Elif’i canlandırmak için crossfit ve pilatesle tam 10 kilo verip rolünün hakkını vermek için büyük bir çaba gösteriyor.

Hatice Şendil Biyografi

2 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu olan Hatice Şendil’in annesi Arnavut kökenli İstanbullu, babası  ise Selanik kökenli Antalyalı’dır. Antalya’da büyüyen Hatice Şendil’in 3 kardeştir (kendisinden küçük iki kız kardeşi var). İşletme mezunu olan Hatice Şendil  ve 2 seneye yakın Ayla Algan içinde bulunduğu önemli hocalardan oyunculuk dersi aldı. Hatice Şendil, 2001 yılındade Miss Turkey yarışmasında ve Miss Europe yarışmasında üçüncü olduğunda ismini duyurmayı başaran Hatice Şendil yarışmanın ardından diğer rakipleri gibi manken veya sunuculuk yapmak yerine eğitimine devam etti, önce eğitim diyen Hatice Şendil sabırlı ve planlı olmasının meyveleri  zaman içinde aldı. Hatice Şendil’in  ilk dizisi Yeni Hayat 2001 olmuştu. Daha sonra Eylül 2005, 2007 İki Yabancı, Kurtlar Vadisi Pusu, Fesupanallah, 2008 Yaban Gülü, 2010 Karadağlar ve son olarak 2012 yılında Dila Hanım dizisiyle oyunculuk kariyerinde güçlenerek tanındı.

Hatice Şendil Boyu : 1,75 cm

Hatice Şendil Kilo:  60kg

Kaderimin Yazıldığı Gün

Kaderimin Yazıldığı Gün

http://www.youtube.com/watch?v=BE5Wg9HKg6o

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap