Buradasınız : Ana Sayfa //İnternet Siteleri//Kadın forumu

Kadın forumu

Değerli okurlarımız, bu yazımızın daha çok bayanları ilgilendirdiğini ilk satırda dile getirmekte fayda var. Ama erkeklerin de okumasında pek sakınca yok.

Biliyorsunuz ki günümüzde gerek ev hanımları olsun, gerekse iş kadınları olsun interneti neredeyse erkekler kadar kullanır oldular. Elbette bunu yadırgamak gibi bir hakkımız yok. Bu onların en doğal hakkı. Hatta çoğu zaman internette erkeklerin ulaşamadığı bilgilere kadınların ulaşması çok daha kolay olabiliyor. Kadınlara özel olarak açılmış olan bir çok sitenin yanında, bir de yine yalnızca bayanların kayıt olarak bir birleri ile fikir alışverişinde bulundukları kadın siteleri de bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de bu yazımızda tanıtacağımız Hanimefendi.com kadın forumu.

Kadın Forumu

Kadın ForumuSitenin yaklaşık 7 yıldır yayında olduğunu belirttikten sonra, sitede yer alan içeriklere hep birlikte göz atalım. Örneğin ev hanımlarının oldukça zamanını alan yemek yapma meselesine yüzeysel olarak baktığımızda gerekli ilk şeyin güzel bir yemek tarifi olduğunu düşünürüz. Doğrusu da bu zaten. İşte bu sitede ev hanımlarının yararlanabileceği muhteşem yemek tarifleri paylaşılıyor.

Yine hamile bayanların ihtiyacı olan bilgiler, hamilelikte nasıl beslenmeli, doğum çantasında olması gerekenler, gebelik döneminde yaşanan stre ve duygusallık, hamile kadınların yapması gereken egzersizler ve benzeri bir çok içerikte sitede yer alan Hamilelik bölümünde ziyaretçiler tarafından paylaşılıyor. Kadınların alışverişe olan merakını ise hepimiz biliriz. İşte bu durum da göz önünde bulundurularak, kadın giyim ve kadınsal ürünlerin satıldığı mağazalarda olan indirim haberleri, kampanyalar, stil tavsiye ve önerileri ile Moda konusunda da çeşitli içeriklere Hanimefendi.com da ulaşabilmek mümkün.

Sitede yer alan bir diğer bölüm ise, alanında uzman yazarların muhteşem paylaşımlarda bulunduğu Kadın portal bölümü. Bu bölümde de forumda olduğu gibi kadınlarla ilgili aklınıza gelebilecek tüm konular dahilinde içeriklerle karşılaşmak ve bu içeriklerden faydalanmak mümkün.

Tanıttığımız bu sitenin adını bir kez daha hatırlatalım : www.Hanimefendi.com

Etiketler:

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap