Buradasınız : Ana Sayfa //Kampanyalar//Kafanızdaki Kriterlere Uygun Daireyi Bulmak Artık Kolay

Kafanızdaki Kriterlere Uygun Daireyi Bulmak Artık Kolay

Hepimiz, kiralık ya da satılık daire arama stresini yaşadık. Sokaklarda ilan aradığımız, emlakçı ziyaretleri yaptığımız zamanlar var geçmişimizde. Peki, ne kadarımız başarılı oldu, aradığı kriterlere uygun daireyi buldu. Birçoğumuzun, aradığı gibi bir daire bulamayınca, bulduğu ile yetindiği bir gerçek. Kiralık ya da satılık daire aramak, düzgün bir emlakçı bulmak zaten dert iken bir de aklımızda ki daireyi bulmak için uğraşmak, ayrı bir çaba gerektiriyor. Her emlakçıda farklı daireler var, her semtte sahibini bekleyen farklı özellikte daireler var. Sizin aradığınız gibi olan hangi emlakçıda ve hangi semtte bulunuyor, bilmeniz normal şartlarda çok zor.

emlak-sergisi

İnternet hayatımızda yok iken aradığımız daireyi bulmak bir hayaldi. Ancak, sokaklarda daire aramaktan perişan olan, topuk eskiten biri, belki şansı yaver giderse hayalindeki daireye sahip oluyordu. Sanal ortamda pazar ilerledikçe, emlakçılar daha çok alıcıya ulaşmak için kendi web sitelerini kurdular. Ama yine de daire arayanlar için bu sistem yeterli gelmedi. Yine istenilen daireye ulaşmak zordu. Bu aşamada, bütün emlakçıların ilanlarının yer aldığı web siteleri oluşturuldu. Böylece daire arayanlar için zorlu süreç biraz daha kolaylaştırıldı. Bu tip web sitelerinin bazıları, kendilerini daha da geliştirerek, kafasındaki kriterlere uygun tipte daireler arayanlar için, detaylı arama seçenekleri sundular ve ilanları kendi içinde ayırdılar.

Örneğin, İl, ilçe, oda sayısı, ısınma şekli gibi detaylandırılmış arama seçenekleri sundular. Bu kadar detaylı arama bile kimilerine yeterli gelmeyebilir. Benim gibi daha detaycı olanlar için, daha kullanışlı bir web sitesi önereceğim. Sizi çok detaylı daire arama seçenekleri ile memnun edecek Emlaksergisi.com adresine tıklayınız. Çünkü oda sayısı (oda tiplerine göre) gibi seçimler yapabilmenizin yanında ek olarak, b a yaşı, dairenin bulunduğu kat, binadaki kat sayısı, krediye uygun, bekâra/aileye/öğrenciye/memura in uygun, sahibinden/ emlakçıdan/inşaat firmasından gibi ilanlar mevcut. Hatta kelepir ya da ucuz seçeneği ile kiracı adayları için büyük kolaylık. Fotoğraflı ilanlar yetmezse, 360 derece sanal tur yapılan ilanlar bile görülebilir.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap