Buradasınız : Ana Sayfa //Sağlık//Kansere Aşı Tedavisi (Prof. Dr. Robert Gorter)

Kansere Aşı Tedavisi (Prof. Dr. Robert Gorter)

Kansere aşı tedavisi, başta meme kanseri, akciğer kanseri ve cilt kanseri olmak üzere birçok kanser türünde etkili olabiliyor. Nobel ödüllü Alman Prof. Dr. Robert Gorter‘ın bulduğu kanser aşısı, tedavinin uygulandığı kişilerde %50′ye varan oranlarda başarıya ulaşıyor. Kanser nedeniyle kemoterapi ve radyoterapi yöntemlerini deneyerek tedavi olmak isteyen, fakat başarılı olamayan hastalarda denenen kanser aşısı tedavisi %46′ya varan oranlarda etkili oldu.

---Sponsor Reklamlar---

20121118-183231.jpg

Almanya’nın Köln şehrindeki Medical Center Cologne’de hastalar üzerinde kullanılmaya başlanan kanser aşısının, başarılı olunan hastalarda tam bir iyileşme sağladığı iddia ediliyor. Aşının etkili olduğu hastalarda daha sonraki yıllarda metastaz, yani kanserin başka organlara sıçrama riski kalmıyor. Aşı planını geliştiren Prof. Dr. Robert Gorter, Köln Üniversitesi tarafından hastaların izlendiğini söylüyor. Özellikle metastaz yapmış yani beyin, karaciğer ve kemiğe sıçramış meme kanserlerinde başarı şansının yüksek olduğunu vurguluyor. Bu kanserlerde yüzde 80 tamamen iyileşme elde ettiklerini söylüyor. Pankreas kanseri üzerinde yaptıkları tedavinin yüzde 50 etkili olduğunu anlatan Prof. Dr. Gorter, sarkom denilen çocukluk tümörlerinde de büyük başarı sağladıklarını söylüyor. Tedavinin başarılı olduğu hastaların 11 yıllık sonuçlarını izlediklerini anlatan Prof. Dr. Gorter, metastaza rastlanmadığının altını çiziyor.

Prof. Dr. Robert Gorter İletişim Bilgileri

Medical Center Cologne
Sachsenring 83 50677 Cologne | Germany
Tel.: +49 221 788030
Fax: +49 221 78803250

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica