Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Karaoğlan Filmi [Fragman] izle

Karaoğlan Filmi [Fragman] izle

Özlem Yılmaz, Turgay Tanülkü, Müge Boz, Hasan Yalnızoğlu ve Hakan Karahan gibi isimlerin başrollerini üstlendiği Karaoğlan Filmi 11 Ocak 2013 cuma günü gösterime girecek olan yerli bir yapım. Yönetmenliğini ve senaristliğini Kudret Sabancı’nın yaptığı Karaoğlan Filmi hakkında ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Karaoğlan Filmi Afiş

Karaoğlan Filmi

Karaoğlan Filmi izle

Karaoğlan Filmi Konusu

Moğollar, Türklerin huzur dolu yurdu Anadolu kapılarına dayanmışlardır. Türk-Moğol savaşı çıkmak üzeredir. Bütün dünyayı ateşe veren Moğol istilasından korunmanın tek yolu Türk devletleri arasında birlik oluşturmaktır. Altın Orda Devleti de bu birliğe katılmak istemektedir.
Bu birliği gerçekleştirmenin tek yolu, Çise Hatun’un Altın Orda’ya gelin gitmesidir. Ancak başlarında Camoka’nın olduğu Moğollar, bu birliği engellemek için Çise Hatun’u yok etmeye kararlıdırlar.
Ancak Camoka’nın işi o kadar da kolay değildir.  Karşısında efsane kahraman Karaoğlan vardır.
Anadolu’dan başlayıp Kafkas dağlarında uzanacak heyecan ve tehlike dolu yolculuk, on binlerce kişilik üç dev ordunun kıran kırana savaşına yol açar.
Anadolu’nun kaderi Karaoğlan’ın elindedir. Ele avuca sığmayan güzeller güzeli Bayırgülü, Asya’nın en iyi kılıç kullanan adamı Baybora, büyük savaşçı Balaban ve Karaoğlan’ın akıl hocası Çalık, bu büyük destanın kader ortaklarıdır.

Karaoğlan Filmi Fragman izle

Etiketler: ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap