Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde

karayip korsanları 4 -gizemli denizlerde 3DKarayip Korsanları: Gizemli Denizlerde”, başarılı serisini  eğlence, macera ve mizah unsurlarını görsel bir şölen olarak  sergilendiği 3 Boyutlu haliyle  sürdürüyor. ‎2 buçuk saat süren bu serüvene bayıııııııldım, Johnny Depp sanki Jack Sparrow rolü için yaratılmış

Johnny Depp, aksiyon dolu bir dürüstlük, ihanet, gençlik ve ölüm hikayesindeki simgeleşmiş Kaptan Jack Sparrow rolüne geri dönüyor ve yolu geçmişinden gelen bir kadınla (Penelope Cruz) kesişiyor. Jack hem aralarındakinin bir aşk olup olmadığından, hem de kadının efsanevi Gençlik Çeşmesi’ni bulmak için kendisini kullanan acımasız bir sahtekar olup olmadığından emin olamıyor. Kadın onu korkunç korsan Karasakal’ın (Ian McShane) gemisi Kraliçe Anne’in İntikamı’na binmeye zorlayınca, Jack kendini Karasakal’dan mı yoksa geçmişinden gelen bu kadından mı daha fazla korktuğunu bilmediği beklenmedik bir maceranın içinde buluyor.

Uluslararası bir oyuncu kadrosuna sahip serinin devam filminde, ikinci Kaptan Hector Barbossa rolüyle usta oyuncu Geoffrey Rush, Kaptan Jack’in eski dostu Joshamee Gibbs rolüyle Kevin R. McNally, güvenilir bir misyoner rolüyle Sam Claflin ve gizemli bir deniz kızı rolüyle Astrid Berges-Frisbey de rol alıyor.

Kaptan Jack Sparrow’un (Johnny Depp) geçmişinden gelen bir kadın (Penelope Cruz) onu korkunç korsan Karasakal’ın (Ian McShane) gemisi Kraliçe Anne’in İntikamı’na binmeye zorlayınca, kendisini efsanevi Gençlik Çeşmesi’ne uzanan beklenmedik bir maceranın içinde buluyor.
DENİZ KIZI ŞARKISI ve SAHNESİ için tıklayınız. Videoyu embed kodu olmadığı için direkt veremedim youtube linkidir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde "

  1. nevzat acar dedi ki:

    bayıldım mütiş fevkalade

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap