Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Katil Köpekbalığı Filmi Fragman izle

Katil Köpekbalığı Filmi Fragman izle

23 Aralık 2011 tarihinde gösterime girecek olan Katil Köpekbalığı Filmi korku ve gerilim türünde bir gençlik filmi. 3 boyutlu olarak izleyici karşısına çıkacak olan Katil Köpekbalığı Filmi, bir grup üniversite öğrencisinin hafta sonunu geçirmek üzere bir göl evine gitmeleri ve göl evinde başlarına gelenlerini konu alıyor. Katil Köpekbalığı Filmi hakkında ayrıntılı bilgi yazımızın devamında.

Katil Köpekbalığı Afiş

katil köpekbalığı filmi izle

katil köpekbalığı filmi

Katil Köpekbalığı Fragman izle

Katil Köpekbalığı Konusu

Bir grup fakülte arkadaşı hafta sonu tatilini geçirmek üzere Louisiana’daki göl evine gelir. Ancak tatilleri köpek balığı saldırıları sonucu ceheneme döner. Bir süre sonra keşfedeceklerdir ki köpek balıkları bir kaç yerlinin iğrenç ve açgözlü bir planının parçasıdır…Özellikle son filmi The Final Destination 3D ve Final Destination 2 filmlerinin yönetmeni olarak ismini duyuran David R.Ellis’in yönetmenlik koltuğunda olacağı ve önümüzdeki sene gösterimde olması beklenen yeni 3D korku projesi ‘Shark Night 3D’ nin senarist kadrosunda ise Will Hayes ve Jesse Studenberg’in isimleri var. Filmin yapımcılığını ise aynı zamanda Hostel serisinin ilk iki filminin Eli Roth ile beraber yapımcılarından ve şu sıralar serinin üçüncü filminin hazırlıklarını yapan Mike Fleiss ve Chris Briggs yapıyor. Sinqua Walls (“Savage County”), Chris Carmack (The Butterfly Effect: Revelation, Into the Blue 2:The Reef), Alyssa Diaz (Red Dawn) ve Joel David Moore (Hatchet, Avatar) kadroya katılan ilk isimler oldular. Önümüzdeki günlerde bu konuda yeni haberler düşecektir. Yönetmen David R.Ellis’in son  filmi The Final Destination 3D olumlu eleştiriler alamasada aynı serinin ikinci filmi Final Destination 2 ise birçoğumuz tarafından serinin en iyi filmi olarak değerlendirilmişti. Bu arada ikinci filmdeki ölüm sahnelerinin oldukça yaratıcı olduğunu söylemeden geçmek olmaz:). Şu sıralar gösterimde olan Piranha 3D’nin ardından her şeye rağmen yine mavi sulardaki bu korkutucu 3D deneyimi özellikle bu tarz severler için heyecan verici olsa gerek.

Katil Köpekbalığı Oyuncuları ve Yapım Bilgileri

Yapım: 2011  –  ABD
Tür: 3 Boyutlu,  Aksiyon,  Gerilim,  Korku,  Macera,  Erotik
Süre: 91 dakika
Yönetmen: David R. Ellis
Oyuncular: Sara Paxton,  Kaley Cuoco,  Chris Carmack,  Dustin Milligan,  Crystal Lowe,  Katharine Mcphee,  Joel David Moore,  Chris Zylka,  Sinqua Walls,  Damon Lipari,  Jessica \’jessie\’ Blake,  Alyssa Diaz,  Gill Montie
Senaryo: Jesse Studenberg,  Will Hayes
Yapımcı: Crystal Powell,  Lynette Howell,  Douglas Curtis,  Chris Briggs,  Mike Fleiss,  Tawny Ellis

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap