Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Kemal Sunal’ın Kızı Ezo Sunal

Kemal Sunal’ın Kızı Ezo Sunal

Saba Tümer’le bugün programına konuk olan isim, Türk Sinemasına ismini altın harflerle yazdırmış Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal idi. Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal sinema, televizyon ve medya da tanınan bir isim olması itibarıyla tanınıyordu. Fakat kızı Ezo Sunal, çok ön planda olmayan ve medyatik bir isim değildi. Sanırım bugünden sonra pekçko kişi tarafından rahatlıkla tanınacak. Programı izlerken aklıma Ezo Sunal’ın, Kemal Sunal’a olan benzerliğive Şabaniye filmi aklıma geldi.

---Reklamlar---

Ezo Sunal

Ezo Sunal

Ezo Sunal Kimdir?

Ezo Sunal (d. 1984, İstanbul) Tiyatro sanatçısı ve yazar. Aslen Malatya’lıdır. Aynı zamanda Türk Sinemanın usta oyuncusu Kemal Sunal’ın kızıdır. Oyuncu Ali Sunal’ın kardeşidir.

Ezo Sunal 1984 yılında İstanbul’da doğdu. İlk öğretimini 50. Yıl Cumhuriyet İlkokulunda, orta öğretimini Özel Sainte-Pulchérie Fransız Kız Ortaokulu’nda lise öğrenimini ise İngiltere’de Bosworth Independent College’de tamamladı. Lise yıllarında Royal Theatre of Northampton Guildhall’da tiyatro ve drama çalışmalarına katıldı. Üniversite yıllarında Londra’da yayımlanan Avrupa Gazetesi Sinema Köşesi’nde film kritikleri yazdı. 2006 ile 2007 yılları arasında Elele Dergisi’nde Annenin Rehberi sayfasında editörlük yaptı. Ocak 2007’den beri kendi adını taşıyan çocuk atölyesinde çalışıyor. Atölye çalışmalarının yanı sıra,kurucularından olduğu Özel Gül Sunal (Gül Sunal Annesidir) Anaokulu’nda eğitmen olarak görev almakta, eğitim programları hazırlamaktadır.

Ezo SunalEzo Sunal
---Reklamlar---

Google Aramaları:

  ezo sunal,ezo sunal kimdir,kemal sunalin kizi,zeliha sunal kimdir,zeliha sunal kimin kızı,zeliha sunal biyografi,kemal sunal kızı,ezo sunal biyografi,kemal sunalın kızı ezo,kemal sunal\ın kizi

Etiketler: , , , , ,

4 Yorum yapılmış " Kemal Sunal’ın Kızı Ezo Sunal "

 1. hamdulah diyor ki:

  jmnmnbnmn

 2. mehdi diyor ki:

  cok guzel kizmis.bizde kemal sunali cok severiz.allah rehmet elesin.amin!

 3. meraklan bekliyoruz EZO kizimizi ekranlara diyor ki:

  Kemal Sunal filimleri icin aldi butun Bulgaristan halki canak antenleri
  Simdi Ezo kizimizi bekliyoruz ekranlara

 4. murat çakıl diyor ki:

  kızıda güzelmiş bizde kemal abiyi severdik onun filmlerin izliye izliye büyüdük! mekanı CENNET OLSUN

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
DMCA.com Kişisel Web Siteleri Yandex.Metrica