Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Keremcem’in Eşi Seda Güven Kim?

Keremcem’in Eşi Seda Güven Kim?

Keremcem Evlendi mi? Keremcem Kiminle Evlendi?

Beyefendi kişiliğiyle tanınan şarkıcı Keremcem, dizilerde de boy gösterip dizilerin aranan oyuncusu olmayı başarmıştı. çok fazla magazin basınında yer almayan Keremcem, Seda Güven‘le olan birlikteliğini evliliğe taşıyor. 13 Kasım da Fransa’nın başkenti Paris de evlenecek Keremcem Seda Güven çifti dönüşte Türkiye de de düğün yapacaklar. Geçtiğimiz günlerde Keremcem katıldıkları bir doğum günü partisinde annesinin yüzüğü ile Seda Güven’e evlenme teklif etmişti. Keremcem’in eşi olacak Seda Güven hakkında bilgiler yazımızda.

Keremcem Kiminle Evlendi? Seda Güven Kimdir?

Keremcem ve Seda Güven aşkının, birlikte rol aldıkları ‘İksir’ isimli filmde başlamış ve kısa sürede evlilikle sonuçlanıyor.

28 Ağustos 1984’te Bandırma/ Balıkesir de doğan Seda Güven, Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım bölümü mezun oldu. İlk kez Ekmek Teknesi dizisinde küçük bir rolde ekranla tanışan Seda Güven, Ateşli Topraklar, Elveda Derken ve Hepimiz Birimiz İçin dizilerinde oynadı. 2010-2012 yılları arasında Ay Yapımının Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisindeki Meltem Alagöz karakteri ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Merhaba Hayat (2012 de Nil) dizisinde yer aldı. Kurt Seyit ve Şura dizisinde Valentina karakteriyle oyunculuğu perçinleyerek dizilerde ana karakter rollerini üstlenmeye başladı.

Seda Güven’in Oynadığı  Diziler

Ekmek Teknesi (2002)
Ateşli Topraklar (2005)
Elveda Derken (2007) Eda
Hepimiz Birimiz İçin (2008)
Fatmagül’ün Suçu Ne? (2010) – (2012) Meltem Alagöz
Merhaba Hayat (2012) Nil
Kurt Seyit ve Şura (2014) Valentina Veijenskaya

Seda Güven

Seda Güven

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap