Buradasınız : Ana Sayfa //Galatasaray Köşesi//Kevin Prince Boateng Kimdir? Hangi Mevkide Oynuyor?

Kevin Prince Boateng Kimdir? Hangi Mevkide Oynuyor?

2012-2013 Spor Toto Süper Lig devre arasında yaptığı transferlerle dünya futbol gündemine gelen Galatasaray, önümüzdeki sezon için önemli transferler yapıp takımı güçlendirecek adımlar atmak istiyor. Şu sıralar Galatasaray‘ın transfer gündeminde Eskişehirspor’un başarılı oyuncusu Alper Potuk ve İtalya’nın Milan takımında forma giyen Kevin Prince Boateng var. Özellikle Kevin Prince Boateng‘in transferi için “ikinci çilek” benzetmezi yapılıyor. Kevin Prince Boateng hakkında detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsininiz.

Kevin Prince Boateng Kimdir?

Kevin Prince Boateng Kimdir?

Kevin Prince Boateng Kimdir?

Galatasaray’ın gelecek sezon için kadrosuna katacağı “çilek” için her gün yeni iddialar ortaya atılmaya başladı. Her ne kadar G.Saray’ın stoper ve sol beke ihtiyacı olduğu gözlensede Avrupa basınında çıkan haberler G.Saray’ın forvete bir ek daha yapacağı görüşünü ortaya koyuyor. Robben ile başlayan Podolski ile devam eden G.Saray’a “forvet” yazma modasına İtalyanlar da uydu.

İtalyan basını, Ocak ayında G.Saray’ın istediğini iddia ettiği Kevin Prince Boateng’in bu kez sarı-kırmızılı takıma daha yakın olduğunu yazdı. Milan’da sağ, sol, göbek ve forvet arkasında denenen fakat isteneni veremeyen Boateng’in sezon sonunda kesin ayrılacağı, G.Saray’ın 10 milyon euro teklif ettiği, Milan’ın bu teklife olumlu baktığı bildirildi. Ancak Ganalı oyuncunun İspanya’ya veya Ada’ya gitmek istediği için şimdilik G.Saray’a uzak olduğu iddia edilirken, sezon sonuna kadar herşeyin değişebileceği ifade edildi.

Etiketler: ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap