Buradasınız : Ana Sayfa //Eğlence//Kıbrıs’ta Yılbaşı

Kıbrıs’ta Yılbaşı

Kıbrıs yılbaşı konsepti denildiğinde ilk akla gelen yerlerden biridir. Özellikle ünlü sanatçılara yılbaşında ev sahipliği yapan Kıbrıs otelleri, bu alanda İstanbul gibi son derece tercih edilmektedir. 2016 yılına girmemize az bir zaman kala, her yerde başlayan yılbaşı program hazırlıkları, tıpkı İstanbul gibi Kıbrıs’ta da başladı. Tatildukkani.com internet sitemizde de tüm yılbaşı otelleri ve Kıbrıs yılbaşı programlarına dair de dilediğiniz bilgiyi bulabilir ve dilediğiniz otelde yer ayırtabilirsiniz. Özellikle tercih edilen birkaç otel ve konseptleri hakkında da bilgi verecek olursak, bu oteller Merit Crystal Cove ve Rocks Hotel’dir.

kıbrıs yılbaşı

Merit Crystal Cove, konforu ve hizmetlerinin kalitesi ile her zaman oteller arasında ilk sıralarda yerini almayı başarmış oldukça önemli bir yere sahip oteldir. Odaları ve özellikle de suit odaları ile “vip” misafirlerin tercihi olan Merit Crystal Cove, özel günlerde de harika programları ile misafirlerin eğlenmesini amaçlamaktadır. Bu özel günlere dahil olan yılbaşı gecesinde de Merit Crystal Hotel kusursuz ve ünlü sanatçılara ev sahipliği yapmaya hazırlanmaktadır. Girne ve Lefkoşa bölgesinde misafirlerine hizmet sunan Merit Hotel, casinosu ile de oldukça dikkat çekmektedir. Kısacası misafirlerinin rahatlığını ve konforunu her zaman ön planda tutan bu muhteşem oteli henüz ziyaret etmediyseniz çok şey kaçırmışsınız demektir.

Rocks Hotel, yılbaşı ya da yaz döneminde konaklayabileceğiniz ve sizlere muhteşem bir tatil sunacak olan oteller arasında bulunmaktadır. Şehrin karmaşasından uzak ve Girne’de bulunan otel, harika anılar biriktirmek ve muhteşem günler geçirmek için vazgeçilmez bir adres. Rocks Hotel tıpkı Merit Hotel gibi son derece konforlu ve ihtişamlı dizaynı ile misafirlerine kusursuz bir konaklama sunmaktadır. Denize sıfır olan konumu sayesinde herkesin tercih ettiği bir otel olan Rocks Otel, son derece şık mimarisi ve ihtişamı sayesinde sizleri büyüleyecek güzellikte ve konfordadır. Kısacası birinci sınıf bir tatil için mutlaka tercih etmenizi önerdiğimiz oteller arasında bulunan Rocks Hotel, henüz ziyaret etmeyenler için tatildukkani.com’da detaylı bilgileri ve rezervasyonlar için sizleri bekliyor.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap